Fly4free.pl

Zestawienie lotów do Bułgarii, Chorwacji, Grecji, Gruzji, Hiszpanii oraz na Cypr i Maltę z Gdańska od 169 PLN

169 PLN
Foto: Parilov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mieszkacie na Pomorzu? Chętnie zamienilibyście polskie wybrzeże Bałtyku na nieco cieplejszy kierunek? Dziś macie szansę zaplanować wypoczynek nad morzami: Adriatyckim, Egejskim, Czarnym, Jońskim lub Śródziemnym. Wiecie już, gdzie się wybierzecie?

Na południe Europy (i nie tylko) udać się będziecie mogli w terminie maj – lipiec, z gdańskiego portu lotniczego. Do Bułgarii (Burgas), Chorwacji (Zadar), Grecji (Kreta, Korfu, Santoryn), Gruzji (Kutaisi), Hiszpanii (Barcelona, Reus) oraz na Cypr (Larnaka) i Maltę podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air i Ryanair.

Do każdego z tych miejsc bez dodatkowych kosztów udacie się tylko z małym bagażem podręcznym. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe. Oferta dostępna jest dla wszystkich chętnych, jednak ilość promocyjnych miejsc jest ograniczona – dlatego radzę się śpieszyć z decyzją o wyjeździe.

Termin podróży: maj – lipiec
Linia lotnicza: Ryanair oraz Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 190 PLN/2 osoby/noc

W Zadarze proponuję wam noclegi w bardzo dobrym pensjonacie Villa Irena, który od plaży Borik oddalony jest o 600 metrów. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Cyprze zatrzymacie się w hotelu apartamentowym Blazer Residence, który znajduje się nieopodal plaży Finikoudes. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. W obiekcie będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi i miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Santorynie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Porto Castello, który położony jest w sąsiedztwie plaży Exo Gialos. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen. W cenę pobytu wliczony jest dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
 • Grecja zniosła wszystkie koronawirusowe restrykcje! Także dla niezaszczepionych!
 • Chorwacja zniosła restrykcje. Nie trzeba już szczepienia ani testu!
 • 1 marca Cypr zniósł restrykcje wjazdowe dla zaszczepionych turystów i ozdrowieńców!
 • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
 • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Do Gruzji możecie się dostać po ukazaniu zaświadczenia o przyjęciu pełnego cyklu szczepienia przeciwko COVID-19 lub zaświadczenia o statusie ozdrowieńca, potwierdzające zakończenie izolacji domowej/kwarantanny w ostatnich 100 dniach, i zaświadczenie o przyjęciu pierwszej dawki szczepionki przeciwko COVID-19.
 • Od 13 kwietnia wszyscy podróżni z Polski i dziewięciu innych krajów nie muszą już pokazywać przy wjeździe do Bułgarii unijnych certyfikatów COVID ani negatywnych wyników testu na koronawirusa.
 • Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
 • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »