Kontakt

Znalazłeś okazję? Napisz do nas na loty@fly4free.pl
Interesuje Cię reklama na łamach naszego serwisu? Napisz na reklama@fly4free.pl

Kamil Lodziński

Pomysłodawca strony, jej pierwszy redaktor, obecnie wydawca. Z wykształcenia i wykonywanego zawodu: dziennikarz, z zamiłowania: podróżnik. Przez 10 lat współtworzył portal o2.pl, w którym odpowiadał za redakcje serwisów informacyjnych.
https://www.facebook.com/klodzinski

Łukasz Gos

Wielka ścienna mapa świata wisząca nad łóżkiem – to ona inspirowała do podróży od wczesnych lat dziecięcych. Od lat wyszukuje okazje podróżnicze, z wielu sam korzysta. Każdą wolną chwilę spędza poza domem, a swoją pasją dzieli się z żoną i dwiema córkami.

Paweł Iwanczenko

Jego przygoda z tanim lataniem zaczęła się w listopadzie 2010 r., kiedy to ze znajomymi wybrał się do Madrytu. Całą swoją wiedzę na temat podróżowania zawdzięcza stronie Fly4free.pl. W lutym 2012 r. postanowił podzielić się swoim doświadczeniem i założył regionalną stronę o lotach z Katowic, do redakcji Fly4free dołączył w sierpniu 2012.

Rafał Waśko

Z zawodu prawnik, z pasji podróżnik. Te dwie rzeczy zajmują jego czas, dopóki nie zostanie gwiazdą rocka, kierowcą Formuły 1 lub rycerzem jedi.

Tomasz Świerczyński

Z zawodu Informatyk, po pracy kucharz-amator uwielbiający podróżować. Zafascynowany kulinarną mapą świata. Ciekawy „smaków” wykorzystuje je na co dzień, gotując wyszukane dania dla najbliższych.

Konrad Trela

Z zawodu dziennikarz. Szlify zdobywał m. in. na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez wiele lat związany z Polskim Radiem, a teraz również z Fly4free. Wolne chwile, których zawsze mu brakuje, poświęca na wyszukiwanie tanich ofert oraz podróżowanie. Ulubione kierunki to kraje skandynawskie i nadbałtyckie. Miłośnik zwiedzania weekendowego. Pasją swoją zaraził już wiele osób.

Mariusz Piotrowski

Dziennikarz i bloger. Przez 8 lat związany z Agorą, gdzie m.in. pisał o transporcie i sprawach konsumenckich w „Gazecie Wyborczej”. W wolnych chwilach podróżuje razem z żoną i 2,5-letnią córeczką, a swoje przeżycie spisuje na blogu.

Monika Choroszewska

Logopeda, polonistka i blogerka. Miłośniczka fotografii i poprawnej polszczyzny. Obie pasje realizuje na Fly4free. W wolnych chwilach podróżuje, biega z aparatem po górach i dolinach oraz ochoczo spisuje swoje podróżnicze historie.

Media o Fly4free.pl (wybrane publikacje)

Wakacyjne podróże. Spakuj się tak, żeby nie przepłacać za bagaż
TVN BiŚ (13 VII 2014 r.)


Czy latanie za złotówkę jest możliwe? „Przewoźnicy doszli do perfekcji w wyciąganiu kasy” [wywiad]
(NaTemat.pl 23 VIII 2013)


Jak podróżować za rozsądną cenę? Gościem Patryka Kuniszewicza był Kamil, założyciel Fly4free.pl >>(Polskie Radio 26 IV 2013 r.)


Relacja z warsztatów taniego latania na festiwalu Trzy Żywioły (część 1) >> i (część 2)
(Radio Zet 18 III 2012)


„Oszukać przeznaczenie. Miałem być w tym pociągu”
(„Życie na gorąco” i Wykop.pl VIII 2011)

4 dni w Porto za 367 PLN: loty + noclegi

1 godzinę temu