Fly4free.pl

Wypoczynek na wyspie Phuket za 2405 PLN. Loty z Berlina i 8 nocy w 4* hotelu

2405 PLN
phuket łódka
Foto: CHAINFOTO24 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Poszukujecie alternatywnego kierunku na egzotyczny urlop? Udajcie się do Tajlandii – nie teraz, kiedy u nas jest upalnie – ale dopiero zimą! Większość będzie wyczekiwała na cieplejsze dni, a wy będziecie cieszyć się z beztroskiego relaksu w promieniach słonecznych.

Jak wspomniałem na wstępie, do Azji Południowo-Wschodniej udacie się dopiero w przyszłym roku, a dokładniej w marcu (5-14.03). Na wyspę Phuket i z powrotem polecicie z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Scoot. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach (54 x 38 x 23 cm oraz 40 x 30 x 10cm).

W Tajlandii zakwaterowani będziecie w 4* hotelu The Mangrove by Blu Monkey, który położony jest nad zatoką Chalong, a od najbliższej plaży oddalony jest o 150 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie za ok. 60 PLN.

Termin podróży: 5 (6) – 14 (15) marca 2023 roku
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w 4* hotelu zapłacicie 2405 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1051 PLN/2 osoby/8 nocy

Na wyspie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu The Mangrove by Blu Monkey z odkrytym basenem, tarasem z leżakami oraz centrum fitness. W każdym pokoju znajduje się aneks kuchenny, miejsce do relaksu, sypialnia oraz łazienka z wanną i prysznicem. Wszystkie zostały wyposażone w klimatyzację oraz telewizor LCD. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »