Fly4free.pl

Tanie loty do Malezji: bilety do Kuala Lumpur z Berlina za 1655 PLN. Sporo terminów

1655 PLN
kuala lumpur
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kudla / Shuttestock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Coraz więcej państw Azji Południowo-Wschodniej otwiera się na turystów. Do tego grona zaliczyć należy także Malezję, która przed erą COVID cieszyła się ogromną popularnością – czy tak będzie i teraz? Mamy nadzieję, że tak! Jeżeli chcecie się przekonać o tym na własnej skórze, to zaplanujcie swój kolejny urlop właśnie tam!

Do Malezji udać się będziecie mogli w okresie pomiędzy wrześniem a październikiem, na przykład od 12 do 20 października. Więcej dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej – na pewno wybierzecie coś dla siebie.

Podróż rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scoot z wygodnymi przesiadkami w Singapurze. Bez dodatkowych kosztów do Kuala Lumpur udacie się z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach (54 x 38 x 23 cm oraz 40 x 30 x 10cm).

Termin podróży: wrzesień – październik
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny

Hotel 300 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Malezji rekomenduję wam noclegi w 5* hotelu DoubleTree by Hilton Kuala Lumpur, który od słynnych wież Petronas Towers oddalony jest o 1 km. W cenie pobyt zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, odkrytego basenu oraz centrum fitenss.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »