Fly4free.pl

Tajlandia za 2415 PLN. Loty z Berlina + noclegi w 4* hotelu w Krabi i 5* hotelu w Bangkoku

2415 PLN
Oferta wyprzedana
Krabi plaża i łódki
Foto: SATHIANPONG PHOOKIT / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę odwiedzić cudowną Tajlandię? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty podróży do jednego z najpiękniejszych państw Azji Południowo-Wschodniej. Odpocznijcie na cudownych plażach prowincji Krabi oraz odkryjcie wciągający Bangkok!

Wasz wyjazd do Tajlandii odbędzie się w dniach 12 (13) – 25 (26) lutego. Na początku z Berlina polecicie do Krabi z bezpiecznymi przesiadkami w Singapurze i Bangkoku. 21 lutego wrócicie do tajskiej stolicy, gdzie spędzicie 4 noce przed powrotem do Europy. Skorzystacie z usług linii lotniczych Scoot oraz Thai VietJet Air.

W Krabi zatrzymacie się w 4* hotelu Apple A Day Resort, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Natomiast w Bangkoku wybrałem dla was pobyt w 5* hotelu The Raweekanlaya, który mieści się w centrum miasta.

Termin podróży: 12 (13) – 25 (26) lutego
Linia lotnicza: Scoot i Thai VietJet Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel w Krabi oraz 5* hotel w Bangkoku

Za pakiet lotów oraz noclegów w Krabi i Bangkoku zapłacicie tylko 2415 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1697 PLN/2 osoby/pobyt

W Krabi wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Apple A Day Resort. Obiekt znajduje się w pobliżu plaży, gdzie będziecie mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi oraz basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Bangkoku proponuję wam pobyt w 5* hotelu The Raweekanlaya, który zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi. Na miejscu znajduje się również strefa spa i basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie wiem czy niecałe 4 godziny na przesiadkę w Bangkoku to dobry pomysł. Z jednej strony sporo, ale jednak lecimy z innego kontynentu i wiele się może wydarzyć. Lepiej chyba zaplanować sobie jeden nocleg w Bangkoku po przylocie. 
adam1987, 20 czerwca 2022, 12:10 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »