Fly4free.pl

Zbiór lotów na Cypr i Maltę z Gdańska, Katowic, Warszawy i Wrocławia od 180 PLN

180 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Datingjungle / unsplash.com
Szukacie przelotów w atrakcyjnych cenach na śródziemnomorskie wyspy? Dziś proponuję wam wiosenne i letnie podróże na dwie z nich. Tylko od was zależy czy urlop spędzicie na niewielkiej Malcie, czy oddacie się eksploracji Wyspy Afrodyty.

Na Cypr (Larnaka, Pafos) oraz Maltę wybierzecie się w okresie pomiędzy majem a lipcem, z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, katowickiego lotniska w Pyrzowicach, warszawskiego lotniska im. Chopina, portu lotniczego Warszawa Modlin oraz z wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Na każdej z ww. tras podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair oraz Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe. Oferta dostępna jest dla wszystkich chętnych, jednak ilość promocyjnych miejsc jest ograniczona.

Termin podróży: maj – lipiec
Linia lotnicza: Ryanair oraz Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 325 PLN/2 osoby/noc

Na Malcie zatrzymacie się w 4* hotelu Santana, który znajduje się w nadmorskiej miejscowości St Paul’s Bay. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD oraz łazienkę z wanną lub prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Cyprze proponuję wam noclegi w 4* hotelu Capital Coast Resort And Spa, który położony jest pomiędzy plażami (Vrexi oraz Venus). Na terenie obiektu znajdują się dwa odkryte baseny, taras z leżakami oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »