Fly4free.pl

Wycieczka do Kuala Lumpur za 2962 PLN. Loty Etihad Airways z Wiednia i noclegi w 5* hotelu z basenem na dachu

2962 PLN
malezja kuala lumpur
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patrick Foto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Cenicie sobie luksus na najwyższym poziomie, a do tego „kręcą” was podróże do ciekawych miejsc? Wszystko to znajdziecie w przygotowanej przeze mnie ofercie wyjazdu do stolicy Malezji, do której polecicie znakomitymi liniami, a na miejscu zakwaterowani będziecie w fantastycznym hotelu.

Do Kuala Lumpur udacie się dopiero w listopadzie z portu lotniczego Wiedeń-Schwechat na pokładach samolotów linii Etihad Airways, która cieszy się sporą popularnością wśród naszych czytelników. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany, podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W stolicy Malezji zakwaterowani będzie w 5* hotelu The Face Suites, który od słynnych wież Petronas oddalony jest o 10 minut spokojnego spaceru. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną – więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wątku na forum.

Termin podróży: 16 (17) – 23 (24) listopada
Linia lotnicza: Etihad Airways
Bagaż: rejestrowany + podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za pakiet lotów oraz 6 nocy w 5* hotelu zapłacicie 2962 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 4381 PLN/2 osoby

Wiedeń – Kuala Lumpur – Wiedeń »

Hotel 1542 PLN/2 osoby/6 nocy

W Kuala Lumpur polecam wam noclegi w 5* hotelu The Face Suites z odkrytym basenem na dachu. Wszystkie apartamenty składają się z aneksu kuchennego, salonu, sypiali oraz łazienki z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie jest to hotel, a tym bardziej 5 gwiazdkowy…jest to kompleks apartamentów, które są wynajmowane niezależnie. W zależności na jaki się trafi…my dostaliśmy brude wstrętne mieszkanie.
kundziak, 2 lipca 2022, 15:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »