Fly4free.pl

Super! Urlop na Maderze za 996 PLN. Loty z Berlina i 7 nocy w hotelu ze śniadaniami

996 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Castro Cicero / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Należycie do grona osób, które lubią planować swoje wycieczki z wyprzedzeniem? W takim razie na pewno przypadnie wam do gustu propozycja wyjazdu na wyspę wiecznej wiosny, czyli popularną Maderę. Za loty oraz noclegi w hotelu zapłacicie tylko 996 PLN – przecież wiadomo, kto wcześniej planuje, ten taniej podróżuje 😉

Na portugalską wyspę udacie się dopiero w styczniu przyszłego roku. Podróż rozpoczniecie i zakończcie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii easyJet z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Maderze zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Amparo, który znajduje się w miejscowości Machico, nieopodal tamtejszej piaszczystej plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 7 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 23 – 30 stycznia 2023 roku
Linia lotnicza: easyJet
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 996 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1173 PLN/2 osoby/7 nocy

Na portugalskiej wyspie rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Amparo. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1013 PLN/7 dni

Zapewne chcielibyście z wyjazdu „wyciągnąć” jak najwięcej? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Maderę. Mając do swojej dyspozycji auto, dostaniecie się wszędzie tam, gdzie sobie zaplanujecie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »