Fly4free.pl

Urlop na Maderze za 1050 PLN. Loty z Berlina i 7 nocy w 4* hotelu

1050 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Audrius Venclova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jedni wybierają ją ze względu na łagodny klimat, który panuje tutaj przez cały roku. Pozostali decydują się na podróż, aby przemierzać malownicze trasy trekkingowe oraz podziwiać piękne widoki. Niezależnie od upodobań, na Maderę warto wybrać się choć raz w życiu!

Na tę portugalską wyspę udacie się w terminie 14-21 listopada. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończcie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii easyJet z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Maderze zakwaterowani będziecie w 4* hotelu apartamentowym Apartamentos Baia Brava, który położony jest w miejscowości Gaula. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek ESTR Gaula-Centro Saúde) dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 30 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 14 – 21 listopada
Linia lotnicza: easyJet
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 1050 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1155 PLN/2 osoby/7 nocy

Na miejscu proponuję wam noclegi w 4* hotelu apartamentowym Apartamentos Baia Brava. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki. Na terenie kompleksu mieści się odkryty basen, taras z leżakami oraz bezpłatny parking.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 998 PLN/7 dni

Na wspomniane we wstępie plaże oraz w okolice szlaków trekkingowych – wszedzie tam wygodnie dojedziecie autem. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Maderę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »