Fly4free.pl

Zarezerwowałeś wakacje, ale musisz zrezygnować? To zdarza się częściej niż myślisz!

ubezpieczenie wyjazdu
Foto: NOWRA photography / Shutterstock
Zawsze myślałeś, że nic nie byłoby wstanie odwieść cię od twoich planów urlopowych. Aż w końcu nadchodzi ten dzień – przychodzi jakaś intratna propozycja, sesja czy plany zawodowe poszły nie po twojej myśli, zdarza się choćby drobny wypadek albo ktoś w twojej rodzinie gorzej się poczuje. I klops. Czy ktoś odda ci pieniądze za wszystkie rezerwacje? Tak! Ale tylko, jeśli pomyślisz o tym z wyprzedzeniem.

Plecak spakowany, plan podróży wypełniony po brzegi, cała ekipa w gotowości, wizja setek serduszek sypiących się na Instagramie pod hasztagami #plaża #wakacje #przygodażycia ma się ziścić tuż, tuż, a tu nagle wszystkie plany biorą w łeb. Jest więc rozczarowanie, trudna decyzja o rezygnacji i widmo wszystkich straconych pieniędzy.

ERGO Ubezpieczenia Podróży

Wydaje ci się, że nie ma takiej siły, która zmusi cię do rezygnacji z wyjazdu? Takich sytuacji może być więcej niż sądzisz! Wyobraź sobie na przykład, że od kilku miesięcy starasz się o nową, idealną prace i właśnie okazało się, że ją dostałeś, ale musisz zacząć… w trakcie planowanego urlopu? Właśnie miałeś ruszać w drogę, ale okazało się, że mama nagle zachorowała i trafiła do szpitala? Miałeś roztrzaskać sesję w pierwszym terminie, ale wypadła poprawka w trakcie wykupionych wakacji? A może biegnąc w ostatnim dniu pracy z wnioskiem urlopowym, źle staniesz i skręcisz nogę? A co jeśli niespodziewanie zostaniesz zwolniony? Zdarza się!

Każda z tych sytuacji może pokrzyżować ci plany, ale nie musi sprawić, że oszczędności, które tak pieczołowicie zbierałeś znikną bezpowrotnie. Już na etapie kupowania biletów lotniczych, rezerwowania noclegów czy wybierania wycieczki w biurze podróży pomyśl o odpowiedniej polisie turystycznej – takiej, która chroni koszty rezygnacji. Na przykład ubezpieczenie kosztów rezygnacji ERGO Ubezpieczenia Podróży, które pomoże odzyskać maksymalnie dużą część kosztów – zarówno w przypadku wyjazdów indywidualnych jak i tych z biurem podróży. Brzmi nieźle, prawda?

Takie ubezpieczenie kosztów rezygnacji sprawia, że możesz bez obaw zrezygnować z wyjazdu, możesz go przełożyć, a przede wszystkim możesz go planować – zupełnie bez ryzyka utraty ciężko zarobionych pieniędzy. Bo w razie jakichkolwiek problemów, po prostu odzyskasz swoje pieniądze.

Partnerem cyklu jest
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »