Fly4free.pl

Super! Tanie loty (bez WDC) na Teneryfę z Katowic od 283 PLN

283 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: CoolR / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Od zawsze chcieliście wybrać się na słynne „Kanary”? A może macie ochotę ponownie wrócić na ten piękny hiszpański archipelag?Niezależnie od powodu, to naprawdę warto skorzystać z oferty bezpośrednich lotów na malowniczą Teneryfę, a te dostępne są już od 283 PLN!

Na hiszpańską wyspę udacie się w czerwcu – dostępne są dwa terminy, na 7-dniowy pobyt oraz 14-dniową wycieczkę. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na katowickim lotnisku im. Wojciech Korfantego.

W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie od 283 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, a do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel 272 PLN/2 osoby/noc

Na Teneryfie proponuję wam noclegi w 5* hotelu Grand Muthu Golf Plaza & Spa, który znajduje się na południowym wybrzeżu, nieopodal plaży San Miguel de Abona. Na terenie obiektu są dwa basenu oraz taras z leżakami, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 515 PLN/7 dni

Aby łatwo i wygodnie dostać się w okolice miejsca noclegowego i móc bez przeszkód odkrywać uroki Teneryfy, zachęcam was do wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »