Fly4free.pl

Zbiór lotów na Cypr, Maltę, Sardynię i Sycylię od 103 PLN. Podróże z 6 polskich miast

103 PLN
Foto: gevision / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Postawcie na relaks i odprężenie na południu Europy. Wiosną na każdej z tytułowych wysp basenu Morza Śródziemnego możecie spodziewać się dużo słońca, wysokich temperatur oraz braku tłumów turystów! Wiecie już, na którą się udacie?

W podróż na Cypr (Pafos), Maltę, Sardynię (Alghero, Cagliari) oraz Sycylię (Katania) wybrać się możecie w okresie (maj – czerwiec), z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy Modlin oraz Wrocławia.

Na każdą z wysp polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Rekomenduję wam zapoznać się z przygotowanym przez nas poradnikiem dotyczącym pakowania się.

Termin podróży: maj – czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 339 PLN/2 osoby/noc

Na Cyprze rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Capital Coast Resort And Spa, który mieści się w sąsiedztwie plaży Vrexi. Na terenie obiektu znajdują się dwa odkryte baseny, taras z leżakami oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Sardynii proponuję wam noclegi w 4* hotelu Soleado, który znajduje się tuż nieopodal miejskiej plaży w Alghero. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, minibar oraz łazienkę z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Malcie proponuję wam noclegi w znakomitym 4* hotelu Mercure St. Julian´s. Na jego dachu znajduje się odkryty basen oraz taras z leżakami. W każdym pokoju na wyposażeniu jest klimatyzacja, telewizor LCD, czajnik elektryczny oraz lodówka. Na terenie całego obiektu będziecie mogli korzystać z sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »