Fly4free.pl

Tygodniowa wycieczka po Sardynii za 354 PLN. W pakiecie loty z Katowic, samochód i mapka z poradami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
354 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: marcociannarel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dlaczego warto odwiedzić drugą co do wielkości włoską wyspę w listopadzie? Brak turystów, niższe ceny i nadal świetna pogoda! Ciągle będziecie mogli liczyć na temperatury w okolicach 20 stopni Celsjusza! W przemierzaniu Sardynii pomoże wam wynajęty samochód!

Do Alghero polecicie 18 listopada z lotniska w Katowicach. Na miejscu wypożyczycie samochód, który pomoże wam zobaczyć liczne atrakcje wyspy. Powrót do Polski zaplanowany jest na 25 listopada.

Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że w cenie zawarty jest jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik.

Alghero – Bosa – Tiscali – Cagliari – Chia – Sinis – Alghero

Termin podróży: 18–25 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Fiat 500 lub podobny model

Za loty w dwie strony i wynajem auta na 7 dni zapłacicie 354 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Podróż 241 PLN/2 osoby

Katowice – Alghero – Katowice >>

Hotel od 162 PLN/noc/2 osoby

W Alghero polecam wam noclegi w 4* hotelu Soleado. Na miejscu skorzystacie z darmowego Wi-Fi. Ponadto będziecie mogli odpocząć w basenie. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta, przy samej plaży.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Cagliari zatrzymajcie się w 3* hotelu Maison Savoia, który położony jest w samym sercu miasta. To obiekt ładnie wykończony, bogato wyposażony i świetnie oceniany przez dotychczasowych gości. Ponadto otrzymacie bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na czas waszego pobytu w Oristano przenocujcie w 4* hotelu Mariano IV Palace. To wysokiej klasy obiekt położony w samym centrum miasta. W cenie zawarto śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 466 PLN/tydzień/2 osoby

Na lotnisku w Alghero wypożyczcie samochód, który pomoże wam przemierzać okoliczne rejony. Dzięki niemu wasza podróż będzie o wiele łatwiejsza. Za tygodniowy wynajem Fiata 500 lub podobnego modelu zapłacicie w sumie 466 PLN.

Jak zaplanować wyjazd na Sardynię?

W trakcie waszego pobytu w Alghero warto zobaczyć katedrę Santa Maria, Bastion Kolumba, Bastion Marco Polo oraz liczne wieże prochowe, obronne i obserwacyjne. Okolice miasta są równie interesujące. Znajdziecie tam między innymi: Capo Caccia, Grotę Neptuna, Nuragh Palmavera czy park Porto Conte.

Miasteczko Bosa jest zdecydowanie ciekawym miejscem na mapie Sardynii. Bardzo klimatyczne i rewelacyjnie położone. Czekają tam na was wąskie uliczki, zjawiskowy zamek oraz liczne wzgórza.

Jesteście fanami górskich wędrówek? W takim razie wybierzcie się na górę Tiscali i do wioski Nuragic!

W Cagliari warto udać się do górującej nad miastem fortecy. Miłośnicy architektury z pewnością będą zadowoleni, ponieważ na miejscu znajdziecie między innymi: piękny gmach Uniwersytetu, rzymski amfiteatr, liczne mury fortecy miejskiej i szereg budynków sakralnych.

W okolicy Chia będziecie mogli podziwiać piękne plaże i cudowne widoki! Podobnie na półwyspie Sinis, na którym znajduje się malownicze wybrzeże!

alghero wybrzeze
Foto: gevision / Shutterstock
wybrzeze sardynii
Foto: Stefano Garau / Shutterstock
Sinis Sardynia
Foto: Léonard Cotte / unsplash.com
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Na naszym forum znajdziecie porady dotyczące podróżowania po Sardynii.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »