Fly4free.pl

Bezpośrednie loty PLL LOT z Warszawy na nowe lotnisko w Berlinie za 374 PLN

374 PLN
berlin widok na miasto
Foto: canadastock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie lada gratka dla fanów lotnictwa! 31 października oficjalnie zacznie działać lotnisko Berlin Brandenburg, a PLL LOT zacznie tam latać już od 8 listopada! Bądźcie jednymi z pierwszych „gości” w nowym niemieckim porcie lotniczym i zarezerwujcie bilety na weekend w dobrej cenie!

Do Niemiec polecicie na pokładzie samolotu naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. Dostępnych jest kilka weekendowych terminów w listopadzie i grudniu, np. 20-22 listopada (piątek-niedziela). Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny – przed wyjazdem koniecznie zapoznajcie się z przygotowanym przez nas poradnikiem, jak się spakować.

Berlin to idealne miasto na weekendową wycieczkę, szczególnie że stolica Niemiec jest doskonale skomunikowana z Polską. Co ważne, dzięki naszym poradom wydacie mniej i zobaczycie więcej! W Berlinie każdy znajdzie coś dla siebie: małe kluby jazzowe, wspaniałe muzea, a nawet najlepszego kebaba na świecie!

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny

berlin
Foto: canadastock / Shutterstock
berlin
Foto: canadastock / Shutterstock

Co oferuje Berlin?

Niemiecka stolica to jedno z tych miast, które być może nie kojarzą się z wyjazdem na wypoczynek, doskonale jednak nadaje się na city break. To młoda, dynamiczna, wibrująca metropolia, w której znajdziecie niemal niezliczoną ilość atrakcji.

Zakupy w Primarku? Podróż szlakiem bursztynowego trunku oraz currywursta? Od was tylko zależy, jak będziecie chcieli spędzić swój czas w mieście. Za najlepszy punkt, gdzie możecie spróbować tradycyjnej kiełbaski uważa się lokal Curry 36 – o czym świadczą doskonałe recenzje osób, które miały okazję skosztować tamtejszego jedzenia.

Będąc w Berlinie warto poświęcić również trochę czasu, by bliżej zapoznać się z (niełatwą) najnowszą historią miasta. Pozostałości Muru Berlińskiego, Checkpoint Charlie, Holocaust-Mahnmal – nie pomińcie żadnego z tych miejsc.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Przeczytajcie artykuł: Berlin na weekend: plan szybkiego city breaku >>

Przydatne informacje
  • Tutaj znajdziecie wszystkie informacje o Berlinie.

  • Na naszym forum jest mnóstwo praktycznych wskazówek od ludzi, którzy odwiedzili już niemiecką stolicę.

  • Na pokład będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm oraz wadze do 8 kg.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »