Fly4free.pl

Majówka w Berlinie: bezpośrednio PLL LOT z Warszawy za 394 PLN

394 PLN
berlin
Foto: canadastock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie idealnego miejsca do weekendowego city breaku? Mam coś dla was! Wybierzcie się do Berlina i zobaczcie nowe, nietypowe lotnisko, zjedzcie najlepszego kebaba na świecie oraz zatańczcie na imprezie techno!

Do stolicy Niemiec wybierzecie się na pokładzie samolotu PLL LOT. Do Berlina ze stołecznego lotniska w Warszawie polecicie w terminie długiego weekendu majowego: 1-3 maja. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny – przed wyjazdem warto przeczytać przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować.

Imprezy techno, czy może kameralne kluby jazzowe? Przez weekend w Berlinie polecam poznać muzyczne oblicze miasta! Berlin w wersji innej niż zawsze? Zobaczcie zielone tereny nieopodal Tierparku, malutkie kluby i vege-bary pochowane między luksusowymi butikami w dzielnicy Charlottenburg. Musicie spróbować klasycznego ulicznego jedzenia, czyli currywursta i doner kebaba oraz odwiedzić liczne muzea w mieście. Czy Berlin to drogie miasto? Dzięki naszym poradom wydacie mniej i zobaczycie więcej!

Termin podróży: majówka 2021
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny

berlin
Foto: canadastock / Shutterstock
Foto: franz12 / Shutterstock
berlin
Foto: canadastock / Shutterstock

Co zobaczyć w Berlinie?

Niemiecka stolica to jedno z tych miast, które być może nie kojarzą się z wyjazdem na wypoczynek, doskonale jednak nadaje się na city break. To młoda, dynamiczna, wibrująca metropolia, w której znajdziecie niemal niezliczoną ilość atrakcji.

Zakupy w Primarku? Podróż szlakiem bursztynowego trunku oraz currywursta? Od was tylko zależy, jak będziecie chcieli spędzić swój czas w mieście. Za najlepszy punkt, gdzie możecie spróbować tradycyjnej kiełbaski uważa się lokal Curry 36 – o czym świadczą doskonałe recenzje osób, które miały okazję skosztować tamtejszego jedzenia.

Będąc w Berlinie warto poświęcić również trochę czasu, by bliżej zapoznać się z (niełatwą) najnowszą historią miasta. Pozostałości Muru Berlińskiego, Checkpoint Charlie, Holocaust-Mahnmal – nie pomińcie żadnego z tych miejsc.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Przeczytajcie artykuł: Berlin na weekend: plan szybkiego city breaku >>

Przydatne informacje
  • Tutaj znajdziecie wszystkie informacje o Berlinie.

  • Na naszym forum jest mnóstwo praktycznych wskazówek od ludzi, którzy odwiedzili już niemiecką stolicę.

  • Na pokład będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm oraz wadze do 8 kg.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
,,zatańczcie na imprezie techno" :') 
michal.marti, 24 października 2020, 7:06 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »