Fly4free.pl

Słoneczna przygoda na południu: Grecja, Malta i Włochy w jednej podróży z Katowic za 357 PLN

357 PLN
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
To będzie niezapomniana wyprawa dla wszystkich miłośników ciepłych kierunków! Odwiedźcie jedne z najpiękniejszych wysp na Morzu Śródziemnym oraz starożytną stolicę Grecji. Odkryjcie Sycylię, odpocznijcie na Malcie i zobaczcie zabytki Aten.

Wasz wyjazd rozpocznie się 23 października na lotnisku w Katowicach, kiedy to polecicie do Aten. W Grecji zostaniecie do 25 października, po czym udacie się na Maltę. 29 października skierujecie się do Katanii. Powrót do Polski zaplanowano na 3 listopada.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair i Wizz Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 23 października – 3 listopada
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Katowice – Ateny 23 października
Ateny – Malta 25 października
Malta – Katania 29 października
Katania – Katowice 3 listopada

Hotel od 290 PLN/noc/2 osoby

W Atenach wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Coco-Mat, który znajduje się w samym centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Malcie proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Solana, który zlokalizowany jest w pobliżu wybrzeża. Na miejscu znajdziecie basen zewnętrzny oraz strefę spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Katanii polecam wam 4* hotel Plaza, który mieści się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Obiekt jest nowocześnie wykończony, a w cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »