Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 24 Wrz 2015 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Nam nie zaglądał nikt do drugich plecaków a były w nich różne rzeczy ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#62 PostWysłany: 29 Wrz 2015 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
odprawiłem się właśnie na najbliższy lot, a tu niespodzianka - privilege pass. Oczywiście nigdy tego nie kupowałem.
Ale że lecę z Katowic, a tam wiemy jak z kulturą, to pewnie i tak nic mi to nie da:>
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 29 Wrz 2015 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
Ja przy takiej niespodziance ~roku temu skorzystałem w KTW (i DSA) z priority boardingu. Co miało trochę większy sens, bo miejsca nie były jeszcze przydzielane.
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 29 Wrz 2015 12:44 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 149
W Katowicach bez problemu przechodzi.. przed kontrolą bezpieczeństwa jest Pani, która mierzy bagaż:
Ona: "Ma pan wskazany na karcie mały bagaż."
Ja: "Ale ja mam wykupiony Privilege Pass, proszę zobaczyć. "
Ona: "A to przepraszam."

I przykleja bagaż L-kę. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
bonifacy uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 29 Wrz 2015 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Nie chcę krakać ale...
Dodatkowy przedmiot przejdzie bez problemu, bo wprost wynika to z posiadania na karcie info o WPP. Uznanie dużego podręcznego może już zależeć od tego, jakim służbistą okaże się osoba z obsługi. Formalnie rozmiar bagażu powinien zostać zmieniony przez konto wizz i wydrukowana nowa karta pokładowa. Ja w Dortmundzie dostałem dwie naklejki "small", na każdą z dwóch sztuk bagażu.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 02 Lis 2015 22:55 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
Witam,

Za każdym razem jak się odprawiam mam Privilege Pass, ale też jest napisane: Mały Bagaż Podręczny. Do czego mnie to upoważnia, oprócz tego, że mogę stać w kolejcie Priority. Btw. nigdy nie płaciłem za tą usługę. Ale każda odprawa i Privilege Pass.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 02 Lis 2015 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
jakbyś miał prawdziwy to jeszcze miejsce można wziąć dowolne.

siedź cicho i ciesz się z priorytetu, bo jeszcze Ci zabiorą :P
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 19 Lis 2015 23:21 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Mam 2 pytania - chce wykupic Wizz Privilege Pass bo ze wzgledu na wzrost i tak zawsze wykupuje dodatkowe miejsca na nogi a duzo latam (wiec te 400 mi sie i tak zwraca). Wiec gdy mi wygasnie konto Wizz Discount Club na pare dni (wazne do marca) to czy wygasnie mi WPP?
Drugie pytanie - dlaczego ni z tego, ni z owego mam Wizz Discount Club - status GRUPOWY. Wydawalo mi sie, ze mam status STANDARD :D

-- 19 Lis 2015 22:28 --

mathew77 napisał(a):
Mam 2 pytania - chce wykupic Wizz Privilege Pass bo ze wzgledu na wzrost i tak zawsze wykupuje dodatkowe miejsca na nogi a duzo latam (wiec te 400 mi sie i tak zwraca). Wiec gdy mi wygasnie konto Wizz Discount Club na pare dni (wazne do marca) to czy wygasnie mi WPP?
Drugie pytanie - dlaczego ni z tego, ni z owego mam Wizz Discount Club - status GRUPOWY. Wydawalo mi sie, ze mam status STANDARD :D
Warto status GRUPOWY pewnie zachowac? 90PLN to zaden majatek ;) Tylko jedno ale - przy ostatniej rezerwacji nie za bardzo moglem odnowic czlonkostwo.
_________________
Flights: 106
Kilometers: 132896
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 19 Lis 2015 23:40 

mathew77 napisał(a):

chce wykupic Wizz Privilege Pass bo ze wzgledu na wzrost
Wiec gdy mi wygasnie konto Wizz Discount Club na pare dni (wazne do marca) to czy wygasnie mi WPP?



Nie trzeba zadawać pytania, wystarczy: zalogować się na swoje konto mywizz - profil - Obecnie nie jesteś członkiem programu WIZZ Privilege Pass.
i najważniejsze:
"Usługa WIZZ Privilege Pass jest dostępna jako samodzielny produkt"
klikasz i wykupujesz (produkt na rok kosztuje obecnie 419 zł, nie da się opłacić zgromadzonymi pkt wizz)
Wdc to inny produkt, nie ma nic wspólnego z WIZZ Privilege Pass

Co do wdc grupa, tez je mam, ale mam świadomość, że tak jak nie wiadomo czemu dali, tak nie wiadomo kiedy odbiorą (bo cytując klasyka "w przyrodzie, a tym bardziej u linii lcc nie ma nic za darmo")
Góra
 PM off  
      
#70 PostWysłany: 13 Gru 2015 12:54 

Rejestracja: 13 Gru 2015
Posty: 2
Co w przypadku gdy lot odbywa się np dzień po wygaśnięciu WIZZ Privilege Pass ale został zakupiony jeszcze w trakcie ważności WIZZ Privilege Pass. Przywileje obowiązują czy nie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 13 Gru 2015 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Przecież wszelkie przywileje masz na wydruku karty pokładowej, a tę możesz wydrukować 30 dni przed lotem ;) Nie widzę powodów do jakichkolwiek problemów.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 13 Gru 2015 13:54 

Piotr Kobiela napisał(a):
Co w przypadku gdy lot odbywa się np dzień po wygaśnięciu WIZZ Privilege Pass ale został zakupiony jeszcze w trakcie ważności WIZZ Privilege Pass.


Kod:
3.1. Okres ważności usługi WIZZ Privilege Pass trwa przez 12 kolejnych miesięcy, od dnia zakupu (tj. uiszczenia opłaty za usługę Wizz Privilege Pass; data rozpoczęcia) do dnia przypadającego przed rocznicą daty rozpoczęcia (włącznie).


działa inaczej niż np. wdc, gdyż w/w cytat o tym wskazuje, ponadto:
Kod:
W przypadku wcześniej dokonanych rezerwacji dla których loty jeszcze nie odbyły się, należy aktywować te korzyści za pomocą opcji „dodaj usługi” po zalogowaniu i wybrać odpowiednie rezerwacje.


https://wizzair.com/pl-PL/PrivilegePassPurchase
Góra
 PM off  
      
#73 PostWysłany: 17 Sty 2016 00:05 

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 49
Loty: 90
Kilometry: 234 058
Czy ktoś ostatnio przerabiał też tę sytuację: na karcie pokładowej privilege pass (w rzeczywistości nie zakupione) i informacja o małym bagażu, a próbował wejść z dużym podręcznym?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 28 Lut 2016 04:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 63
Odprawiałem się na dwa kolejne loty. Na pierwszej karcie informacja 'NO PRIORITY' na drugiej pojawiło się 'Privilege Pass'. Na dolnym pasku 'Services' na jednej 'NO PRIORITY' na drugiej pusto.
Ponawiam pytanie: czy ktoś próbował z tym przejść w kolejce z pierwszeństwem albo z dużym podręcznym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 28 Lut 2016 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 215
tomek1988 napisał(a):
Na pierwszej karcie informacja 'NO PRIORITY' na drugiej pojawiło się 'Privilege Pass'. Na dolnym pasku 'Services' na jednej 'NO PRIORITY' na drugiej pusto.
Ponawiam pytanie: czy ktoś próbował z tym przejść w kolejce z pierwszeństwem albo z dużym podręcznym?

Tak. Z pierwszeństwem wejścia na pokład - bez żadnego problemu, ale z małym bagażem.
Duży podręczny to jednak inna opcja (zresztą wyraźnie oznaczona na BP)
Góra
 Profil Relacje PM off
tomek1988 uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 21 Maj 2016 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Kupiłem duży podręczny i mam na karcie Privilege Pass (na górze).
Na pasku, który odrywają nie mam nic pod "Services".

Czy w związku z tym mogę wziąć dodatkowo torbę z laptopem o wymiarach 40 x 30 x 10 cm? Czy przysługuje mi wejście priorytetowe na pokład?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 21 Cze 2016 11:22 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 2
przemos74 napisał(a):
Kupiłem duży podręczny i mam na karcie Privilege Pass (na górze).
Na pasku, który odrywają nie mam nic pod "Services".

Czy w związku z tym mogę wziąć dodatkowo torbę z laptopem o wymiarach 40 x 30 x 10 cm? Czy przysługuje mi wejście priorytetowe na pokład?



Lecę za parę dni z Katowic i jestem w takiej samej sytacji! Ktoś coś wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 21 Cze 2016 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Tak, już wiem :P Możesz zabrać bez problemu drugi bagaż (mały) i masz priorytetowy boarding.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 27 Cze 2016 15:32 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 2
Tak też było! Drugi mniejszy bagaż podręczny i priorytetowy boarding.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 22 Sie 2016 13:31 

Zeus napisał(a):
Mam 5 lot wizzairem, i znowu dostałem za darmo privilege pass (o.O)
Z pierwszeństwem nie miałem żadnego problemu, ale czy wiecie może czy mogę wziąć duży podręczny do samolotu, jak jest napisane privilege pass?


Odważyłeś się kiedyś, bo ten wygląd karty jak z postu 51 tego tematu zniechęca do spróbowania? (obecnie duży podręczny może mieć max. 15 kg jak wynika z tekstu na karcie pokładowej)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group