Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Lis 2016 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Czy ktoś kojarzy kiedy cena skoczyła na 199 EUR?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#82 PostWysłany: 11 Lis 2016 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 110
Loty: 172
Kilometry: 409 342
w zeszłym tygodniu w środę kupiłem jeszcze za 99 ... więc to świeża sprawa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 13 Lis 2016 16:00 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
A na starej stronie w tej chwili pokazuje...
Załącznik:
wizz.JPG
wizz.JPG [ 155.52 KiB | Obejrzany 8863 razy ]

... ale czy to kupowalne :?:
A tak w ogóle, to ciekawy temat: aktualni posiadacze WIZZ Privilege Pass, a listopadowe zapowiedziane zmiany zasad bagażu :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 13 Lis 2016 16:07 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Nie kupowalne. Przy robieniu odprawy na starej stronie proponowało mi Privilege Pass w nowej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 13 Lis 2016 16:08 

w zł skromne 881 zł, czyli PO NOWEMU

Załączniki:
wizz.PNG
wizz.PNG [ 13.49 KiB | Obejrzany 8854 razy ]
Góra
 PM off  
      
#86 PostWysłany: 13 Lis 2016 16:20 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
To miejmy nadzieję, że ta podwyżka związana jest z uatrakcyjnieniem Privilege Pass, i obejmie aktualnych posiadaczy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 27 Lis 2016 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Kupiłem dziś Privilege Pass. Próbuję zastosować go do kupionych wcześniej lotów ale coś chyba źle klikam, bo nie widzę takiej opcji. Ktoś doradzi jak to zrobić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 27 Lis 2016 21:11 

Book Wizzair - logowanie mywizz- moje rezerwacje - pokaż rezerwacje dodaj usługi - "ptaszek" przy posiadam Privilege Pass

Jak dla mnie jest to jedyne pole, gdzie to można przypisać, dla mnie przy tej cenie ta usługa to jakaś abstrakcja, ale ktoś kto dużo lata...

Przy ilu lotach skalkulowałeś, że przy tej cenie Ci to się opłaci???
Góra
 PM off
BusinessClass lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.
 
      
#89 PostWysłany: 27 Lis 2016 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Anonymous napisał(a):
Book Wizzair - logowanie mywizz- moje rezerwacje - pokaż rezerwacje dodaj usługi - "ptaszek" przy posiadam Privilege Pass


nie pokazuje mi miejsca z "ptaszkiem" :( Może być dlatego, że pół godziny temu kupione?

Na razie mam 4 loty w 2017, jeszcze ze 3-4 dokupię. Poza tym nie kupuję za gotówkę tylko za środki z konta Wizz, więc mniej boli
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 27 Lis 2016 21:38 

może, mi wyświetla

co do pkt. wizz domyślam się czemu, ale tez jak popatrzyć, że "coś takiego" kosztuje ok. 40 000 zł w zakupach bezgotówkowych ....

A i często wystarczy wykupienie pierwszeństwa chyba obecnie za 23 zł/os/lot i drukowanie karty przez book wizzair ;)

Załączniki:
wizz.PNG
wizz.PNG [ 16 KiB | Obejrzany 8640 razy ]
Góra
 PM off  
      
#91 PostWysłany: 27 Lis 2016 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
U mnie obowiązkowo dochodzi wykupienie miejsca przy wyjściu awaryjnym, co zawsze zwiększa mi cenę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 27 Lis 2016 21:50 

Światowiec vel BusinessClass znający zapewne w stopniu co najmniej dobrym język angielski przy małej inicjatywie ZAWSZE poleci na miejscu przy wyjściu ewakuacyjnym, no chyba, że to ma być zawsze np. 1A

Koniec OT

Musi zadziałać, jak nie np. zadzwonisz przez skypa na maltański numer sprawę wyjaśnisz, a nuż da się jeszcze to anulować :)
Góra
 PM off  
      
#93 PostWysłany: 28 Lis 2016 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Rozkminiłem :) Sposób, o którym pisze @‌gorny77‌ działa po przełączeniu na starą wersję strony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 16 Sie 2017 22:13 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Nic odkrywczego, ale po 29 października wszyscy za darmo będą mogli wnieść duży bagaż podręczny, a użytkownikom Privilege pass pozostaje jedynie gwarancja wniesienia go na pokład. Czyli w sumie dalsze okrojenie tej usługi za tę samą (wysoką) cenę.

Załącznik:
Privilege.JPG
Privilege.JPG [ 55.04 KiB | Obejrzany 7359 razy ]
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 16 Sie 2017 22:40 

No nie, wszystko to co masz na obrazkach oraz opisie czyli nieco więcej niż piszesz

Ale trzeba mocno się uderzyć, by to świadomie wykupić
Góra
 PM off  
      
#96 PostWysłany: 16 Sie 2017 22:50 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Mój komentarz dotyczył tylko tego co znika (czyli "dużego podręcznego"). Reszta oczywiscie zostaje, ale nie oszukujmy się - liczyły sie tylko dwie rzeczy: miejsca priorytetowe oraz duży bagaż podręczny. Teraz jeden z tych dwóch składników znika. Rok temu sam kupowałem Priviledge Pass za 276 zł (były okresowe zniżki 33%) i odświeżyłem temat, bo właśnie skończył mi się ten okres i badałem co teraz oferują.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 24 Sie 2017 00:45 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Po internetowej odprawie na karcie pokładowej mam Privilege Pass. Moje pytanie dotyczy tego małego przedmiotu osobistego. Da się pod niego podpiąć PLECAK VIRNO II 24L 57630-DK. Wymiary plecaka z grubsza odpowiadają tym ze strony wizz, ale czy na bramkach nie będą kręcili nosem na jeden plecak (mały bagaż podręczny) plus kolejny plecak, trochę mniejszy?
Załącznik:
Privilege Pass.png
Privilege Pass.png [ 39.43 KiB | Obejrzany 7207 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 24 Sie 2017 07:18 

Privilege Pass zapewne nie kupiłeś, a tak jak ja dostałeś go za free w postaci tego napisu na karcie
Problemem jest prawidłowe zaznaczenie posiadanego bagażu na karcie, ale jak nigdy nic na gate podchodzisz jako pasażer z priority z 2 bagażami podręcznymi według wymiarów granicznych choć na ten mały nie mieli i nie mają wzornika
Góra
 PM off
wersus79 uważa post za pomocny.
 
      
#99 PostWysłany: 10 Lis 2017 01:19 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Czy obecnie można wykupić tą usługę w płatności rocznej? Bo raz na stronie Wizz to widze, a raz.. nie :(

Jeśli można, a cena wynosi powiedzmy jak kiedyś (+/-870 zł), to mam kilka pytań.

- w połączeniu z WIZZ Discount Club dla mnie i towarzyszącej osoby, bezpłatny wybór miejsca jest dla obu?
- jeśli tylko dla posiadacza Privilege Pass, to dotyczy to KAŻDEJ trasy? Bo ceny miejsc są na różnych trasach bardzo różne.

Po wczorajszym locie z Londynu do Katowic, albo coś nie tak z miejscami było (może różne samoloty, nie znam się..), albo ja za duży.. Dwie godziny lotu, masakra, kolana bezpośrednio na oparciu - kryminał.

Są jakieś tańsze rozwiązania ryczałtowe, by mieć te miejsca XL? Czy nie ma? Dajcie znac ktoś biegły..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 22 Gru 2017 21:46 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Może ktoś odpowiedzieć? Pewnie macie doświadczenie..

- są limity na używanie Privilege Pass? Czy jedynym ograniczeniem jest rok, na jaki wykupiłem usługę?
- są podziały na trasy? (bliżej/dalej)
- mogę zakupić Privilege Pass ze środków uzbieranych poprzez punkty, które zamieniłem na PLN?
- mam kartę WIZZ Discount Club, lecę z drugą osobą. Dam radę aktywować/użyć Privilege Pass? Lecimy na mój Discount Club, ale Pass'y mamy dwa, każdy swój.

Bardzo na Was liczę ludzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group