Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Kwi 2014 12:38 

Loty: 248
Kilometry: 395 056
Nailea napisał(a):
Jeśli się teraz odprawię i nie będzie dużego bagażu to mogę się odprawić potem ponownie??

Tak. Juz tak kilka razy sie 'ponownie' odprawialam po dodaniu 'dodatkowej uslugi' na ostatnia chwile.
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 10 Kwi 2014 10:05 

Loty: 49
Kilometry: 69 318
muguete napisał(a):
Nailea napisał(a):
Jeśli się teraz odprawię i nie będzie dużego bagażu to mogę się odprawić potem ponownie??

Tak. Juz tak kilka razy sie 'ponownie' odprawialam po dodaniu 'dodatkowej uslugi' na ostatnia chwile.

Faktycznie można się odprawić po dodaniu jakiejś usługi. ale trzeba ją faktycznie dodać. Inaczej sie nie da.

Dla potomności: Mimo, że Wizzair pisze iż trzeba po zakupie WizzPrivilege Pass ręcznie dodać usługi do już istniejących rezerwacji to mi zrobiło się wszystko automatycznie. I duży bagaż i priority pass.

#43 PostWysłany: 22 Kwi 2014 22:55 

mam rezerwacje na lot dla siebie i 4 dzieci (poniżej 10 lat)), czy jeżeli wykupię wizzair privilege pass dla siebie (dla małych dzieci nie ma takiej mozliwości) to będę mógł z wszytkimi dziećmi skorzystac z Priority Pass?
 Relacje PM off  

Temat postu: Wizz Privilage Pass
#44 PostWysłany: 06 Cze 2014 21:49 
Awatar użytkownika

Loty: 191
Kilometry: 242 516
niebieski
Dziś robiłem odprawę na lot do GSE. I na rezerwacji pojawiło się oznaczenie "Privilage Pass" w miejscu gdzie normalnie mam "No Priority".

Czy ktoś może miał podobną sytuację? Dodam że nie wykupywałem tej usługi i stąd moje zdziwienie. Chyba że teraz dają za darmo dla częstych oblatywaczy???
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 26 Wrz 2014 15:00 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
HON fly4free
Nazbierało mi się trochę lotów wizzem i dla samego większego podręcznego warto jest mi wykupić tę usługę z tego co widzę.

Mam tylko pytanie odnośnie pierwszeństwa wejścia na pokład - jeżeli chcę je dodać do istniejącej rezerwacji to liczy za każdego pasażera. Czy jeżeli ja będę miał Wizz Privilege Pass, to tylko ja dostanę priorytet wejśćia na pokład, czy może wszyscy pasażerowie którzy są ze mną na rezerwacji?
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 26 Wrz 2014 15:09 

za dobrze by było, sam bym wtedy wykupił (nie wiem czy nie lepszą opcją każdorazowo jest zakup rejestrowanego), a że każdorazowo dokładnie sprawdzają kto faktycznie ma pierwszeństwo wejścia, to marne szanse:
Kod:
2.5. Usługa WIZZ Privilege Pass jest powiązana jedynie z osobą wskazaną jako członek programu WIZZ Privilege Pass podczas procesu zakupu usługi WIZZ Privilege Pass. Członek jest uprawniony do korzystania z usługi WIZZ Privilege Pass wyłącznie w przypadku własnych rezerwacji lotniczych (np. członek zostanie wskazany jako pasażer podczas procesu dokonywania rezerwacji na lot, w przypadku którego chciałby on skorzystać ze swojego członkostwa w programie WIZZ Privilege Pass).

http://wizzair.com/pl-PL/PrivilegePassPurchase

ps. jako ciekawostkę podam, że wykupienie Usługi WIZZ Privilege Pass, czyli możliwośći podróżowania z bagażem podręcznym o wielkości darmowej we wszystkich liniach lcc oprócz wizzair trzeba np. wykonać zakupy bezgotówkowe kartą kredytową Raiffeisen Wizzair za ok. 21000 zł !
 PM off  

#47 PostWysłany: 26 Wrz 2014 15:34 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
HON fly4free
czytałem to, zastanawiam się tylko czy może przypadkiem nie jest tak że dodaje to pierwszeństwo wszystkim - różne dziwne rzeczy się dzieją w tych systemach, a zwłaszcza że jest tak że bagaż normalnie można dodać każdej osobie osobno, a pierwszeństwo tylko wszystkim razem :)

nie jest to dla mnie jakiś duży problem, zwykle latam w 2 osoby to już jest fajnie - nie stoimy w kolejce, tylko idę jak zawołają priority, zajmę jedno miejsce dodatkowe w samolocie, a dziewczyna się dosiądzie

ale przy czterech osobach już byłaby to jakaś ekwilibrystyka żeby zająć miejsca ;)

e: gorny77, Twoje wyliczenie jest jak najbardziej poprawne, tylko że Wizzair ma też dużo tańsze loty niż Ryanair (przynajmniej w promocjach). I takie moje ostatnie zakupy Malty, Larnaki czy Tel Awiwu, każdy za 54/74 zł OW to ceny które u Ryana się nie pojawiają. Jak doliczę do tego dajmy na to jedną dziesiątą ceny Privilege Passa to i tak wychodzi tanio.
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 26 Wrz 2014 15:35 
Awatar użytkownika

Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
zbyhu napisał(a):
Nazbierało mi się trochę lotów wizzem i dla samego większego podręcznego warto jest mi wykupić tę usługę z tego co widzę.

Mam tylko pytanie odnośnie pierwszeństwa wejścia na pokład - jeżeli chcę je dodać do istniejącej rezerwacji to liczy za każdego pasażera. Czy jeżeli ja będę miał Wizz Privilege Pass, to tylko ja dostanę priorytet wejśćia na pokład, czy może wszyscy pasażerowie którzy są ze mną na rezerwacji?

Wchodzisz i kładziesz się na siedzenia (już masz trzy) na resztę rzucasz plecak kurtkę bluzę i co tam jeszcze masz :D

#49 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:13 

Loty: 49
Kilometry: 69 318
zbyhu napisał(a):

ale przy czterech osobach już byłaby to jakaś ekwilibrystyka żeby zająć miejsca ;)

oj tam... praktykowane wielokrotnie :) Po prostu rzucam płaszcz/gazetę/torebkę na siedzenia za mną lub przede mną :) I jak ktoś próbuje zająć miejsca to mówię, że przepraszam ale zajete :) i po krzyku

#50 PostWysłany: 13 Sty 2015 15:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 399
Kilometry: 506 100
Mam 5 lot wizzairem, i znowu dostałem za darmo privilege pass (o.O)
Z pierwszeństwem nie miałem żadnego problemu, ale czy wiecie może czy mogę wziąć duży podręczny do samolotu, jak jest napisane privilege pass?
 Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 28 Lut 2015 09:49 

Loty: 36
Kilometry: 49 191
Mam podobny "problem".

Nie wykupiłem usługi WIZZ Privilege Pass.
Nie ściągnęło mi z konta za nią pieniędzy.

A kiedy sprawdziłem (na cwaniaka), czy mogę sobie dodać bagaż podręczny za 0 zł, to muszę dopłacić.

Miał ktoś kiedyś taki 'problem'?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#52 PostWysłany: 01 Mar 2015 20:30 

Loty: 36
Kilometry: 49 191
Jakby komuś się kiedyś coś takiego przytrafiło - to po prostu fuks. Na lotnisku pani mi powiedziała, że mam Priority Boarding i Large Cabin Luggage I to że nie ma takiej informacji na bilecie to nie problem. Także wszedłem pierwszy do samolotu, że zdecydowanie za dużym bagażem jak na mały i wszystko przeszło ;)
 Relacje PM off  

#53 PostWysłany: 17 Kwi 2015 09:23 

niebieski
Przyszedł właśnie mailing, że "Privilege Pass" będzie oferował darmowy wybór miejsc i że będzie można wybrać za darmo miejsca PREMIUM (długie nogi lub pierwsze rzędy).
Dotychczas za to trzeba było dopłacić, darmowy był tylko priorytet wejścia na pokład (który oczywiście nadal zostaje).

#54 PostWysłany: 17 Kwi 2015 09:27 
Awatar użytkownika

Loty: 70
Kilometry: 116 299
Gleba3 napisał(a):
darmowy był tylko priorytet wejścia na pokład (który oczywiście nadal zostaje).

duży podręczny tez był w cenie
 Relacje PM off  

#55 PostWysłany: 17 Kwi 2015 09:31 
Awatar użytkownika

Loty: 116
Kilometry: 203 324
Tak to wygląda:

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#56 PostWysłany: 18 Wrz 2015 10:27 

Loty: 52
Kilometry: 67 634
srebrny
Witam,
jak rozumieć "mogą wnieść 1 dodatkowy przedmiot osobisty"? Aparat, torebka? Bo mały plecak (taki do 20l) już pewnie nie.
Nie mogę znaleźć szczegółów na stronie Wizzaira.
 Relacje PM off  

#57 PostWysłany: 18 Wrz 2015 10:37 

le_szek napisał(a):

jak rozumieć "mogą wnieść 1 dodatkowy przedmiot osobisty"? Aparat, torebka?

wszystko jest na stronie Wizzair
https://wizzair.com/pl-PL/travel_servic ... ilege_Pass
Kod:
 Nieograniczone pierwszeństwo wejścia na pokład

Podczas każdej podróży obsługa wywoła Cię jako jednego z pierwszych pasażerów i szybko dostaniesz się na pokład samolotu.

Pasażerowie z pierwszeństwem wejścia na pokład mogą wnieść 1 dodatkowy przedmiot osobisty oprócz małego lub dużego bagażu podręcznego.

Dodatkowym przedmiotem osobistym może być torebka, torba z laptopem lub aparatem, których wymiary nie przekraczają 40 x 30 x 18 cm.
 PM off
le_szek uważa post za pomocny.

#58 PostWysłany: 18 Wrz 2015 10:41 

"Dodatkowym przedmiotem osobistym może być torebka, torba z laptopem lub aparatem, których wymiary nie przekraczają 40 x 30 x 18 cm."

https://wizzair.com/pl-PL/useful_information/baggage

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
 Relacje PM off
le_szek uważa post za pomocny.

#59 PostWysłany: 18 Wrz 2015 10:42 

Loty: 52
Kilometry: 67 634
srebrny
Dzięki, ja znalazłem tylko to: https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... conditions
 Relacje PM off  

#60 PostWysłany: 24 Wrz 2015 11:32 

Loty: 51
Kilometry: 152 915
Witam, przerabiał ktoś wejście z dodatkowym małym bagażem tym 40x30x18 ale zamiast laptopa czy aparatu miał inne rzeczy w nim? Czy mogą być to tylko wspomniane wyżej laptop i aparat?
 Relacje PM off  

[ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość