Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 22 Gru 2017 22:08 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
@wwwujek
- nie ma limtów rezerwacji, działa nawet dłużej niż rok, ważne abyś kupił bilet w trakcie ważności (nawet na termin, wykraczający poza datę obowiązywania PP), a działa rónież na rezerwacje zrobione przed zakupem PP
- działa na wszystkie trasy
- można kupić za złotówki zgromadzone na koncie Wizz
- tak, PP można użyć do rezerwacji już zrobionych (PP - tak jak piszesz, muszą być dla każdej osoby z osobna)

Moje PP skończyło się jakieś 3 miesiące temu, wiedza pochodzi z okresu kiedy działało.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off
wwwujek uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#102 PostWysłany: 22 Gru 2017 23:11 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Gleba3 napisał(a):
@wwwujek
- nie ma limtów rezerwacji, działa nawet dłużej niż rok, ważne abyś kupił bilet w trakcie ważności (nawet na termin, wykraczający poza datę obowiązywania PP), a działa rónież na rezerwacje zrobione przed zakupem PP
- działa na wszystkie trasy
- można kupić za złotówki zgromadzone na koncie Wizz
- tak, PP można użyć do rezerwacji już zrobionych (PP - tak jak piszesz, muszą być dla każdej osoby z osobna)

Moje PP skończyło się jakieś 3 miesiące temu, wiedza pochodzi z okresu kiedy działało.


Dziękuję!
Druga osoba musi mieć swoje PP, tak? Ale jak ma swoje, to można na mojej karcie DC zrobić.

Jakie wrażenia? Polecasz? Opłaciło się? Z mojego punktu widzenia, przy 7 wycieczkach (14 lotów) wychodzi na to samo (średnia cena do miejsca XL około 70 zł). Jak uważasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 22 Gru 2017 23:21 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Tak, druga osoba musi mieć swój PP, rezerwacja może być zrobiona na Twoim koncie DC.

Obecnie uważam, że się nie opłaca (199 EUR). Ja miałem kupione w czasie gdy kosztowało ok. 400 zł i jeszcze kupowałem w jakieś promocji za 2/3 ceny. Wtedy jeszcze w spisie przywilejów był duży bagaż podręczny (obecnie za darmo dla każdego). Teraz na krótkich lotach latam jak każdy z losowaniem miejsca, a na długich kupuję sobie miejsce za punkty.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 23 Gru 2017 00:29 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Gleba3 napisał(a):
Tak, druga osoba musi mieć swój PP, rezerwacja może być zrobiona na Twoim koncie DC.

Obecnie uważam, że się nie opłaca (199 EUR). Ja miałem kupione w czasie gdy kosztowało ok. 400 zł i jeszcze kupowałem w jakieś promocji za 2/3 ceny. Wtedy jeszcze w spisie przywilejów był duży bagaż podręczny (obecnie za darmo dla każdego). Teraz na krótkich lotach latam jak każdy z losowaniem miejsca, a na długich kupuję sobie miejsce za punkty.


Ślicznie dziękuję!

Ostatnie pytanie - bywają jeszcze jakieś strzały (-%%) na PP? Czy raczej nie ma co liczyć?

Wesołych Świąt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 23 Gru 2017 20:07 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Bywały, tak mniej więcej -25%. I tak nie warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 17 Sty 2018 15:35 

Rejestracja: 24 Wrz 2011
Posty: 55
wwwujek napisał(a):
Są jakieś tańsze rozwiązania ryczałtowe, by mieć te miejsca XL? Czy nie ma? Dajcie znac ktoś biegły..


WizzAir ma od dawna blad na stronie, ktory przy niewielkim wysilku pozwala wybrac sobie miejsce XL za darmo, nie trzeba PP :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#107 PostWysłany: 11 Lut 2018 20:12 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Dajcie ktoś na priv info, jak to zrobić..


Ostatnio edytowany przez krasnal, 27 Lut 2018 13:52, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 26 Lut 2018 14:16 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Ktoś, coś? O tych XL jeszcze raz zapytam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 28 Lip 2022 21:42 

Gleba3 napisał(a):
@wwwujek
- nie ma limtów rezerwacji, działa nawet dłużej niż rok, ważne abyś kupił bilet w trakcie ważności (nawet na termin, wykraczający poza datę obowiązywania PP), a działa rónież na rezerwacje zrobione przed zakupem PP
- działa na wszystkie trasy
- można kupić za złotówki zgromadzone na koncie Wizz
- tak, PP można użyć do rezerwacji już zrobionych (PP - tak jak piszesz, muszą być dla każdej osoby z osobna)

Moje PP skończyło się jakieś 3 miesiące temu, wiedza pochodzi z okresu kiedy działało.


Odkopuję trochę temat, gdyż przy obecnych kosmicznych cenach wyboru miejsca i priority opcja Privilege Pass staje się atrakcyjna. Jednocześnie wyjaśniam, że PP najprawdopodobniej już nie da się użyć do już zrobionych rezerwacji. Dziś kupiłam bilety z PP, ale na bilecie kupionym miesiąc wcześniej miejsca za free wybrać nie mogę.
Góra
 PM off  
      
#110 PostWysłany: 28 Lip 2022 22:00 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 364
Loty: 72
Kilometry: 94 842
niebieski
@EwelinaKr a jak wejdziesz z komputera w szczegóły rezerwacji>zarządzanie bagażem>dodaj privilage pass>mam już pierwszeństwo i wpiszesz adres email to nie zadziała?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 28 Lip 2022 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
@EwelinaKr da się - dokładnie tak jak napisał @to_ja - po zalogowaniu dodajesz do wcześniejszej rezerwacji priority i samo wchodzi, potem wybierasz miejsca
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
maczala1 uważa post za pomocny.
 
      
#112 PostWysłany: 29 Lip 2022 05:38 

Dziękuję za pomoc. Weszłam w zarządzanie bagażem, ale opcja "Privilege Pass" jest już oznaczona "Privilege Pass Added". Także podejrzewam, że system to w kilka godzin musiał automatycznie przetworzyć. Miejsce już mogę wybrać bezpłatnie :)
Góra
 PM off
maczala1 lubi ten post.
maczala1 uważa post za pomocny.
 
      
#113 PostWysłany: 28 Lis 2022 10:42 

Rejestracja: 16 Wrz 2020
Posty: 51
Czy można kupić privilege pass bez rezerwacji biletu? Nie widzę takiej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 28 Lis 2022 10:55 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Tak samo jak z WDC, nie da się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 28 Lis 2022 11:13 

Rejestracja: 16 Wrz 2020
Posty: 51
Po co wiec dają informację: „Możesz dodać członkostwo w programie Privilege Pass zarówno podczas rezerwacji podróży, jak i później, niezależnie od rezerwacji”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 28 Lis 2022 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Można za to je dodać do istniejących rezerwacji. W najgorszym wypadku można kupić jakikolwiek najtańszy lot. jak kto potrzebuje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mzagro uważa post za pomocny.
 
      
#117 PostWysłany: 18 Gru 2022 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 402
srebrny
Cena wzrosła do 249€.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#118 PostWysłany: 26 Gru 2022 13:58 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Czy ktoś sprawdził samodzielnie, czy można kupić bilety DO PRZODU mając aktywny PP? Przykładowo, kupuję teraz na rok PP, a za rok mając jeszcze aktywny PP kupuję bilety w przyszłości, ale nadal korzystam z atutów PP?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 26 Gru 2022 14:03 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Tak,ważny jest sam moment zakupu.Podobnie jest z WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off
wwwujek lubi ten post.
wwwujek uważa post za pomocny.
 
      
#120 PostWysłany: 26 Gru 2022 14:14 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Świetnie!
Znacie podobne programy w innych liniach? Ryan chyba nie ma, co?


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 27 Gru 2022 10:45, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group