Fly4free.pl

Odkryjcie Izrael: loty do Tel Awiwu z Warszawy i Krakowa od 98 PLN

98 PLN
Foto: Boris Stroujko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Izrael w końcu otworzył się na turystów. W związku z tą wspaniałą nowiną przygotowałam dla was zbiór lotów z Warszawy i Krakowa. Dostępnych jest wiele terminów od grudnia do lutego, znajdzie się nawet okazja obejmująca sylwestrowy termin! Do dzieła 😊.

Do Izraela wybierzecie się wraz z linią lotniczą Wizz Air. W podróż możecie wybrać się z Warszawy lub z Krakowa. Dostępnych jest sporo terminów od grudnia do marca. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią posiadacze WDC, a w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

Skorzystajcie także z propozycji noclegów na miejscu, które dla was przygotowałam.

Termin podróży: grudzień – luty
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 374 PLN/2 osoby/noc

W Tel Awiwie zatrzymajcie się w świetnie ocenianym 3* hotelu Armon Yam Bat Yam, który położony jest tuż przy samej plaży. Dla gości udostępniono klimatyzowane pokoje wyposażone w bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Planujecie wycieczkę do Jerozolimy? Tym razem postawcie na luksus i wybierzcie 5* hotel Herbert Samuel. Obiekt nie tylko oferuje komfortowe pokoje z przepiękną panoramą historycznego miasta, ale też świetną restaurację oraz strefę spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Tel Awiw to nie tylko historia, ale też wspaniała plaża, dlatego na miejscu rekomenduję wam odwiedzić tutejsze wybrzeże. Oprócz tego warto wybrać się też do zabytkowej dzielnicy miasta, czyli Jafy. Co jeszcze? Neve Tzedek, czyli najstarszy obszar Tel Awiwu. Wierzcie lub nie, ale jest to jedno z piękniejszych miejsc w mieście.

Chcielibyście zobaczyć coś więcej? Obowiązkowo wybierzcie się w podróż do Jerozolimy, czyli świętego miejsca dla trzech monoteistycznych religii. Na miejscu zobaczcie m.in. Ścianę Płaczu, dzielnicę Me’a She’arim, meczet Al-Aksa oraz Kopułę na Skale.

Chcecie dowiedzieć się więcej o Izraelu? Koniecznie zajrzyjcie do artykułu naszej redaktorki: Próbujemy tanio zwiedzić jeden z droższych krajów świata ».

Foto: StockStudio Aerials / Shutterstock
Foto: SJ Travel Photo and Video / Shutterstock
Foto: The World in HDR / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 1 listopada do Izraela mogą wjechać zaszczepieni turyści.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Pamiętajcie, że na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Nigdy! 
Julian13, 29 października 2021, 4:48 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »