Fly4free.pl

Wypoczynek na Bali za 1990 PLN! Loty z Berlina i 12 noclegów w 4* hotelu

1990 PLN
Oferta wyprzedana
bali
Foto: Cocos.Bounty / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z trwającej właśnie promocji i zaplanujcie wycieczkę do Indonezji w naprawdę rewelacyjnej cenie! Za prawie dwutygodniowy pobyt na Bali zapłacicie niecałe 2000 PLN. Zainteresowani? Zapraszam po więcej szczegółów.

Do Azji polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Scoot w terminie 3(4) – 16 lutego z lotniska w Berlinie. Po drodze czekają was przesiadki w Singapurze. Sprawdźcie wszystkie kierunki w wyprzedaży tutaj >>

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziecie mieli z tym problemu. Wylot z Berlina? Sprawdźcie nasz artykuł, w którym podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

Na Bali zatrzymacie się w 4* The Kana Kuta Hotel, który położony jest niedaleko plaży i oferuje basen oraz ogólnodostępne WiFi.

Termin podróży: luty
Linie lotnicze: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 3051 PLN/2 osoby

Berlin – Bali – Berlin >>

Hotel 928 PLN/2 osoby

Na Bali polecam noclegi w 4* The Kana Kuta Hotel. Każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »