Fly4free.pl

Włoskie wakacje: urlop na Sardynii za 1044 PLN. Loty z Katowic i 4 noce w hotelu

1044 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: salva.tours / Shutterstock
Niech nie przejdzie wam koło nosa atrakcyjna oferta wyjazdu na niesamowitą Sardynię. W szczycie wakacyjnego sezonu za pakiet składający się z przelotów na włoską wyspę oraz zakwaterowania w hotelu nieopodal bajecznej plaży zapłacicie nieco ponad 1000 PLN.

Na Sardynię udacie się w terminie 5-9 lipca, z katowickiego portu lotniczego im. Wojciecha Korfantego. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Alghero zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Mistral, który znajduje się nieopodal plaży Hermeu. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Alghero Via Don Minzoni 143) dojedziecie autobusem (ALPHA) za 1 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: lipiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1044 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1437 PLN/2 osoby/4 noce

W Alghero proponuję wam noclegi w 3* hotelu Mistral. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD. W każdym jest łazienka z prysznicem. Ponadto w cenie zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1543 PLN/pobyt

Chcielibyście z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożyczcie samochód i ruszcie na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »