Fly4free.pl

Klasyczny weekend w Londynie za 413 PLN. Loty (sobota-niedziela) z Krakowa, hotel i transfery

413 PLN
Foto: Kelly Arnold / Unsplash.com
Należycie do grona osób, które chętnie podróżują w terminach obejmujących dni wolne od pracy? Dziś mam dla was propozycję wyjazdu do stolicy Anglii i to bez „marnowania” cennego urlopu! Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

Do Londynu wylecicie w sobotę rano (1 października) z portu lotniczego w Balicach, a do stolicy województwa małopolskiego wrócicie w niedzielę wieczorem (2 października). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Jedną noc w stolicy Anglii spędzicie w hotelu Safestay London Kensington Holland Park, który znajduje się w sąsiedztwie Holland Parku oraz Pałacu Kensington. Z lotniska (Londyn Luton) do centrum miasta (Victoria Coach Station) dojedziecie autobusem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 1 – 2 października,
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel
Transfer: autobus

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu i transfery zapłacicie 413 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Londyn Luton – centrum miasta – Londyn Luton

Jedną z najszybszych, a zarazem najtańszą (na moment tworzenia oferty) opcją dojazdu z lotniska Luton do centrum Londynu (dworzec Victoria), jest przejazd autokarem firmy National Express Coaches. Za kurs w dwie strony zapłacicie 36,2 GBP/2 osoby (ok. 196 PLN). Bilety zarezerwujcie za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika.

Hotel 434 PLN/2 osoby/noc

W Londynie rekomenduję wam noclegi w hotelu Safestay London Kensington Holland Park, gdzie zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »