Fly4free.pl

PLL LOT: wakacyjne loty do Berlina z Warszawy za 397 PLN

397 PLN
para w berlinie
Foto: William Perugini / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zamiast spędzać całe wakacje na plaży, wolicie podróżować po Europie? Wybierzcie się z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT do niemieckiej stolicy! Zobaczcie słynną Wieżę Telewizyjną (Berliner Fernsehturm), uwiecznioną w setkach relacji i filmów oraz skosztujcie pysznego currywursta.

Na wakacyjną wycieczkę do Berlina polecicie na pokładzie samolotu PLL LOT. Dostępnych jest dużo terminów podróży w lipcu i sierpniu – na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie! Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny – przed wyjazdem warto przeczytać przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować.

Berlin to idealne miasto na weekendową wycieczkę, szczególnie że stolica Niemiec jest doskonale skomunikowana z Polską. Co ważne, dzięki naszym poradom wydacie mniej i zobaczycie więcej! Uważajcie, że Berlin już was niczym nie zaskoczy? Sprawdźcie, jak bardzo się mylicie! Nie zapomnijcie także spróbować pysznych potraw, które wprowadzą wasze kubki smakowe w błogostan.

Termin podróży: wakacje 2021
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Podróż397 PLN

Warszawa – Berlin – Warszawa »

zarezerwuj loty do berlina

Przykładowe terminy podróży: 2-5 lipca, 23-26 lipca, 6-9 sierpnia, 27-30 sierpnia.

Widok Bramy Brandemburskiej
Foto: aan sset / Shutterstock
Panorama Berlina
Foto: canadastock / Shutterstock

Zwiedzanie Berlina wygodniej i taniej!

Po Berlinie najlepiej przemieszczać się transportem publicznym – kupując kartę Berlin Welcome Card, nie musicie martwić się o bilety. Po prostu wsiadacie do metra, na pokład autobusu lub do przedziału pociągu – i jedziecie do miejsca docelowego, ponieważ karta jest waszym biletem.

Berlin Welcome Card to także wasz klucz do świata zniżek. Razem z kartą otrzymacie bezpłatny przewodnik po atrakcjach Berlina oraz listę ponad 200 miejsc, gdzie oszczędzicie nawet do 50 proc. w stosunku do regularnej ceny danej usługi lub biletu.

Berlin Welcome Card może być kupiona na okres od 48 godzin do 6 dni. Najkrótsza (czas biegnie od momentu zakupu i skasowania), czyli ważna 48 godzin karta kosztuje 23 EUR (obejmuje przejazdy w strefach AB) lub 28 EUR (przejazdy w strefach ABC).

Chcecie dowiedzieć się więcej? Przeczytajcie artykuł: Sprytne oszczędzanie. Zwiedzaj stolicę Niemiec taniej z Berlin Welcome Card (+ inne zniżki) >>

berlin welcome card
Foto: Berlin Welcome Card © visitBerlin, Foto: Dirk Mathesius
Przydatne informacje
  • Tutaj znajdziecie wszystkie informacje o Berlinie.

  • Na naszym forum jest mnóstwo praktycznych wskazówek od ludzi, którzy odwiedzili już niemiecką stolicę.

  • Na pokład będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm oraz wadze do 8 kg.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »