Fly4free.pl

Urlop w Malezji: wypoczynek na Langkawi za 2464 PLN. Loty z Berlina i 7 nocy w hotelu

2464 PLN
Langkawi słynny wiszący most
Foto: Choupi33 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dużo słońca, wysokie temperatury, rewelacyjna lokalna kuchnia, szerokie piaszczyste plaże, zapierające dech w piersiach widoki oraz atrakcyjna cena – tak w skrócie można opisać ofertę wyjazdu na wyspę basenu Morza Adamskiego. Skorzystajcie z okazji i postawcie w tym roku na odpoczynek na Langkawi – naprawdę warto.

Do Azji Południowo-Wschodniej udacie się na przełomie września i października. Podróż do Malezji rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scoot. Bez dodatkowych kosztów na Langkawi udacie się z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach (54 x 38 x 23 cm oraz 40 x 30 x 10cm). Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Lot 33 Boutique, który znajduje się w odległości 700 metrów od plaży Pantai Tengah. Z lotniska do proponowanego miejsca noclegowego dojedziecie taksówką za ok. 30 PLN.

Termin podróży: 26 (27) września – 4 (5) października
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz 7 nocy w 3* hotelu zapłacicie 2464 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 924 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Langkawi rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Lot 33 Boutique. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor oraz lodówkę. W łazience jest wanna lub prysznic oraz suszarka do włosów. W każdym pomieszczeniu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »