Fly4free.pl

Okazja! 14 dni w Dominikanie za 3417 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu blisko plaży

3417 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: AeroPictures / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pożegnajcie kalendarzowe lato na rajskich Karaibach! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się na dwa tygodnie do pięknej Dominikany. W trakcie pobytu oddajcie się pełnemu relaksowi na bajecznych plażach, a także kąpielom w ciepłym morzu oraz tym w promieniach słonecznych.

Do Dominikany udacie się w terminie 14-28 września z portu lotniczego Berlin-Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Karimar Beach Condo, który znajduje się w odległości 500 metrów od plaży, w kurorcie Bavaro. Z międzynarodowego lotniska w Punta Canie do proponowanego miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 603 DOP (ok. 51 PLN) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 14 – 28 (29) września
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 3417 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2729 PLN/2 osoby/14 dni

W Dominikanie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Karimar Beach Condo. Znajduje się on w odległości 600 metrów od pięknej plaży w kurorcie Bavaro. Na miejscu zakwaterowani będziecie w komfortowo urządzonym apartamencie, składającym się z aneksu kuchennego, salonu z miejscem do relaksu, sypiali oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Samochód 1319 PLN/14 dni

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chcielibyście codziennie wypoczywać na innej? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »