Fly4free.pl

Okazja! 14 dni w Dominikanie za 3417 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu blisko plaży

3417 PLN
Foto: AeroPictures / Shutterstock
Pożegnajcie kalendarzowe lato na rajskich Karaibach! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się na dwa tygodnie do pięknej Dominikany. W trakcie pobytu oddajcie się pełnemu relaksowi na bajecznych plażach, a także kąpielom w ciepłym morzu oraz tym w promieniach słonecznych.

Do Dominikany udacie się w terminie 14-28 września z portu lotniczego Berlin-Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Karimar Beach Condo, który znajduje się w odległości 500 metrów od plaży, w kurorcie Bavaro. Z międzynarodowego lotniska w Punta Canie do proponowanego miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 603 DOP (ok. 51 PLN) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 14 – 28 (29) września
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 3417 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2729 PLN/2 osoby/14 dni

W Dominikanie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Karimar Beach Condo. Znajduje się on w odległości 600 metrów od pięknej plaży w kurorcie Bavaro. Na miejscu zakwaterowani będziecie w komfortowo urządzonym apartamencie, składającym się z aneksu kuchennego, salonu z miejscem do relaksu, sypiali oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Samochód 1319 PLN/14 dni

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chcielibyście codziennie wypoczywać na innej? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »