Fly4free.pl

14-dniowy urlop w Dominikanie za 3200 PLN. Loty z Pragi i noclegi w hotelu ze śniadaniami

3200 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Należycie do grona osób, które preferują długi, beztroski wypoczynek? Najlepiej, aby relaks miał miejsce w iście rajskiej scenerii? W takim razie ta oferta na pewno przypadnie wam do gustu. Mam dla was propozycję dwutygodniowego wyjazdu na przepiękne Karaiby. Zainteresowani? To zapraszam po szczegóły.

Do Dominikany udacie się w terminie 14-28 września z praskiego portu lotniczego im. Václava Havla. W obie strony polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który znajduje się w odległości 900 metrów od plaży w kurorcie Bavaro. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 587 DOP (ok. 41 PLN) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 14 – 28 (29) września
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 3200 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 3790 PLN/2 osoby

Praga – Punta Cana – Praga »

Hotel 2610 PLN/2 osoby/14 dni

W Dominikanie proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który mieści się w kurorcie Bavaro. Zakwaterowani będziecie w komfortowo urządzonym pokoju z łazienką. Na hotelowym dachu znajduje się taras słoneczny oraz miejsca do relaksu, a na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1399 PLN/14 dni

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chcielibyście codziennie wypoczywać na innej? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »