Fly4free.pl

Czerwcowy urlop na Maderze za 1264 PLN. Loty z Warszawy i 6 nocy w hotelu ze śniadaniami

1264 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Tim Roosjen / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i spędźcie urlop w egzotycznie brzmiącym miejscu, jakim niewątpliwie jest Makaronezja. To właśnie tam znajduje się Madera, która nazywana jest wyspą wiecznej wiosny! Jeżeli preferujecie aktywny wypoczynek oraz leżenie plackiem na plaży – to jest to idealny kierunek dla was!

Do Funchal udacie się na początku czerwca (4-10.06), z warszawskiego lotniska w Modlinie. W obie strony polecicie z wygodnymi przesiadkami na lotnisku Londyn Stansted. Przerwy w podróży wynoszą odpowiednio 7 godzin i 50 minut w drodze na wyspę oraz 2 godziny i 50 minut w drodze powrotnej do Polski.

Wszystkie cztery loty odbędziecie na pokładach samolotów linii Ryanair, a bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny. Sprawdźcie nasz poradnik, jak optymalnie spakować się w małą walizkę lub niewielki plecak.

Na Maderze zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Dom Pedro Garajau. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 4 – 10 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacicie 1264 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Plan podróży:
Warszawa Modlin – Londyn Stansted 4.06
Londyn Stansted – Funchal 4.06
Funchal – Londyn Stansted 10.06
Londyn Stansted – Warszawa Modlin 10.06

Podróż 1006 PLN/2 osoby

Warszawa – Funchal – Warszawa »

Hotel 1521 PLN/2 osoby/6 nocy

Na Maderze proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Dom Pedro Garajau, który znajduje się na południowym wybrzeżu wyspy, pomiędzy Funchal a Caniço. Na terenie kompleksu mieszczą się 3 odkryte baseny, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2454PLN/pobyt

W okolice plaż (Caniçal, Machico, Porto do Seixal) oraz szlaków trekkingowych – wszędzie tam wygodnie dojedziecie autem. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Maderę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »