Fly4free.pl

Urlop na Bali za 2895 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu

2895 PLN
Foto: JomNicha / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przyszłoroczną zimę pożegnajcie na rajskiej wyspie Bali w cudownej Indonezji. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i zobaczcie na własne oczy zapierające dech w piersiach widoki, mistyczne świątynie oraz wspaniałe plaże.

Do Azji Południowo-Wschodniej udacie się w terminie 12 (13) – 21 (22) marca. Czekają was loty z Berlina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Scoot z wliczonym małym bagażem podręcznym. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Singapurze.

Na Bali polecam wam noclegi w 4* hotelu Royal Singosari Kuta. Jest to świetnie oceniany obiekt, który znajduje się w niewielkiej odległości od plaży.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie na cały pobyt zapłacicie tylko 2895 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju!

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 5238 PLN/2 osoby

Berlin – Bali – Berlin >>

Hotel 551 PLN/2 osoby/pobyt

Na wyspie Bali wybrałem dla was zakwaterowanie w świetnie ocenianym 4* hotelu Royal Singosari Kuta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany basen zewnętrzny oraz strefa spa. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »