Fly4free.pl

Włoska oblotówka: Sycylia, Sardynia i Apulia w jednej podróży z Krakowa za 318 PLN

318 PLN
Foto: Elisa Locci / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Bella Italia! Włochy to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych kierunków urlopowych wybieranych przez Polaków. Uwielbiamy ten kraj za świetną kuchnię, piękne plaże, ciekawe zabytki i zapierające dech w piersiach widoki. JJeśli chcecie poznać go z kilku perspektyw, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie wycieczki.

Wasz wyjazd rozpocznie się 16 października na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie na Sycylię. W Katanii zostaniecie do 19 października, po czym udacie się do Cagliari. 23 października skierujecie się do Bari. Powrót do Polski zaplanowano na 26 października.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair i Wizz Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 16 – 26 października
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Katania 16 października
Katania – Cagliari 19 października
Caglari – Bari 23 października
Bari – Kraków 26 października

Hotel od 247 PLN/noc/2 osoby

Na Sycylii zatrzymajcie się w 3* hotelu San Max, który znajduje się w pobliżu centrum Katanii. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Sardynii proponuję wam noclegi w apartamencie Il Lillà. Obiekt mieści się w pobliżu centrum miasta i oferuje swoim gościom komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Bari wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Masseria Sant’Anna. Obiekt usytuowany jest w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »