Fly4free.pl

Słoneczna wycieczka 3w1: Teneryfa, Maroko i Włochy w jednej podróży z Katowic za 394 PLN

394 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: neirfy__shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie przygoda pełna wrażeń! Odkryjcie cudowną Teneryfę, gdzie czekają na was zapierające dech w piersiach widoki i wspaniała natura. Następnie odpocznijcie nad Atlantykiem w Agadirze i odwiedźcie klimatyczne Bergamo.

Wasz wyjazd rozpocznie się 29 maja na lotnisku w Katowicach, kiedy to wybierzecie się na Teneryfę. W Hiszpanii zostaniecie do 4 czerwca, po czym udacie się do Agadiru. 7 czerwca skierujecie się do Bergamo. Powrót do Polski zaplanowano na 10 czerwca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair i Wizz Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 29 maja – 10 czerwca
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Katowice – Teneryfa 29 maja
Teneryfa – Agadir 4 czerwca
Agadir – Bergamo 7 czerwca
Bergamo – Katowice 10 czerwca

Hotel od 293 PLN/noc/2 osoby

Na Teneryfie zatrzymajcie się w 3* hotelu Santa Barbara Golf and Ocean Club by Diamond Resorts. Na miejscu skorzystacie z basenów zewnętrznych oraz będziecie mogli podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Agadirze wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Atlas Amadil Beach. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, basen i prywatna plaża. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Bergamo wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Executive. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »