Fly4free.pl

Walentynki w Wizz Air: europejskie loty od 93 PLN, Azja za 163 PLN oraz Emiraty Arabskie za 352 PLN

93 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: wizzair.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie macie jeszcze prezentu dla swojej drugiej połówki? Co powiecie na upominek w postaci biletu lotniczego? Barcelona, Lizbona, Neapol, Rzym, Cypr, Malta, Sycylia oraz Abu Zabi – to tylko niektóre z kierunków, które możecie dziś zarezerwować w atrakcyjnych cenach.

Z okazji walentynek węgierska linia lotnicza Wizz Air udostępniła pulę 1 500 000 miejsc, których cena została zredukowana o 20 proc. Rabatem objęte są wybrane trasy z siatki przewoźnika. Pamiętajcie, że obniżka dotyczy tylko ceny podstawowej biletu, nie obejmując podatków i opłat.

W atrakcyjnych cenach możecie udać się w podróż m.in. do ciekawych europejskich miast (Barcelona, Lizbona, Neapol, Paryż, Rzym), na śródziemnomorskie wyspy (Cypr, Malta, Sycylia), na Islandię, do Azji Środkowej (Gruzja) oraz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów polecicie z bagażem podręcznym.

Foto:

Termin podróży: marzec – maj
Wyloty z: Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Poznania, Gdańska
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 149 PLN/2 osoby/noc

Na Cyprze proponuję wam noclegi w 3* hotelu Balzer Residence, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Finikoudes. Odległość od centrum Larnaki wynosi 300 metrów. Wszystkie apartamenty oraz studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Malcie polecam wam noclegi w 4* hotelu Solana & Spa, który znajduje się w miejscowości Mellieħa. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, krytego basenu, sauny oraz dobrze wyposażonego centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Karina Movsesyan / Shutterstcok
Foto: Lena Havryliuk / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Od 1 marca Cypr znosi restrykcje wjazdowe dla zaszczepionych turystów i ozdrowieńców!
 • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
 • Wszystkie osoby zaszczepione, które podróżują z krajów UE do Włoch, nie muszą martwić się testem, a wjazd jest możliwy bez żadnych problemów.
 • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Na ten moment wjazd do Francji jest możliwy po ukazaniu Unijnego Certyfikatu Covid. Aktualne restrykcje i ograniczenia na miejscu, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.
 • Do Gruzji możecie się dostać po ukazaniu zaświadczenia o przyjęciu pełnego cyklu szczepienia przeciwko COVID-19 lub zaświadczenia o statusie ozdrowieńca, potwierdzające zakończenie izolacji domowej/kwarantanny w ostatnich 100 dniach, i zaświadczenie o przyjęciu pierwszej dawki szczepionki przeciwko COVID-19.
 • Na moment pisania artykułu, aby uniknąć kwarantanny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, należy przedstawić negatywny wynik testu PCR, który został wykonany nie wcześniej niż 48 godzin przed przylotem – dotyczy także osób w pełni zaszczepionych! Dodatkowo po przylocie będziecie musieli wykonać jeszcze jeden test PCR
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »