Fly4free.pl

8-dniowa wycieczka na Penang za 2657 PLN. Loty z Berlina + 4* hotel

2657 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BlackCat Imaging / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zdaniem wielu podróżników Malezja to kraj z najlepszym ulicznym jedzeniem, a Penang to kulinarne centrum kraju. Przekonajcie się o tym sami, wybierając się w egzotyczną podróż do Azji Południowo-Wschodniej.

Na wycieczkę do Azji udacie się w terminie 6(7) – 15(16) października. Czekają was loty z Berlina na Penang, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Scoot Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Singapurze.

Zatrzymajcie się w 4* hotelu Ozo George Town Penang. Będzie to dobra baza wypadowa do wycieczek po Penang oraz świetne miejsce na relaks. Z okien pokoi roztacza się wspaniała panorama okolicy.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza:  Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacicie 2657 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym

Podróż 4124 PLN/2 osoby

Berlin – Penang – Berlin >>

Hotel 1190 PLN/2 osoby/pobyt

Klimatyzowane pokoje w 4* hotelu Ozo George Town Penang wyposażono w nowoczesne meble, telewizor LCD, WiFi oraz duże okna.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »