Fly4free.pl

Tanio! Malta z weekendem za 291 PLN. Loty z Katowic i 3 noce w 3* hotelu ze śniadaniami

291 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: MaruokaJoe / Shutterstock
Podarujcie sobie odrobinę relaksu i odprężenie przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Skorzystajcie z okazji i wyskoczcie na niewielką wyspę basenu Morza Śródziemnego, gdzie naładujecie się pozytywną energią. Za loty oraz noclegi zapłacicie niespełna 300 PLN!

Na Maltę wybierzecie się 17 grudnia z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a do kraju wrócicie po 3-dniowym pobycie na wyspie (21.12 – uwzględniając rozkład lotów). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety od piątku do poniedziałku zapłacicie tylko 93 PLN/os. W takiej cenie polecą członkowie Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu St. Julian’s Bay, który znajduje się w nadmorskiej miejscowości o tej samej nazwie. Z lotniska w okolice proponowanego przeze mnie miejsca noclegowego dojedziecie autobusami nr X1 oraz X2, a za bilet zapłacicie 1,5 EUR (ok. 7 PLN).

Termin podróży: 17 – 20 (21) grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w hotelu zapłacicie tylko 291 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 186 PLN/2 osoby

Katowice – Malta – Katowice »

Hotel 395 PLN/2 osoby/3 noce

Na Malcie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu St. Julian’s Bay, gdzie zostaniecie zakwaterowani w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W prywatnej łazience do dyspozycji będziecie mieli prysznic oraz suszarkę do włosów. Na terenie całego kompleksu korzystać będziecie mogli z sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Przedłużony weekend na Malcie

W takcie krótkiej wycieczki skupcie się na lokalnej eksploracji, spacerując po St. Julian’s, Sliemie oraz Valletcie. Właśnie w tym ostatniej miejscowości będziecie mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych miejsc, bowiem w stolicy Malty znajduje się ponad 300 obiektów ciekawych obiektów i eksponatów.

Na pewno musicie zajrzeć do Wielkiego Portu, do ogrodów Barrakka, które składają się z dwóch części – górnej i dolnej. W trakcie eksploracji nie możecie pominąć wizyty w Prokatedrze św. Pawła oraz Bazylice Matki Bożej z Góry Karmel. Co jeszcze warto zobaczyć na wyspie? Tego dowiecie się, zaglądając do tego wątku na forum.

Foto: FredP / Shutterstock
Foto: ZGPhotography / Shutterstock
Foto: Karina Movsesyan / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
 • Dodatkowe informacje na temat aktualnych obostrzeń na Malcie znajdziecie tutaj.
 • Na Malcie funkcjonuje bardzo dobrze rozwinięta sieć autobusowa. W niskim sezonie za jednorazowy bilet zapłacicie 1,5 EUR (ok. 7 PLN). Tygodniowy bilet, upoważniający do nielimitowanych przejazdów kosztuje 21 EUR (ok. 98 PLN).
 • Nasze forum to skarbnica wiedzy. Zajrzyjcie tam koniecznie przed planowaniem urlopu.
 • Malta: gdzie jeść, aby nie przepłacać. Sprawdźcie listę polecanych restauracji.
 • Zobaczcie ciekawy temat na forum – Malta w 2 dni – co polecacie?
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie się pakować w małą walizkę lub plecak.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
 • Pamiętajcie, że aktualnie na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »