Fly4free.pl

Malta na 9-dniowy wypoczynek za 829 PLN. Loty z Katowic + hotel

829 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Ferenc Horvath / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czerwiec to miesiąc, gdy na Malcie sezon turystyczny trwa pełną parą. Możecie liczyć na wiele promieni słońca oraz wysokie temperatury. To idealnie warunki do wypoczynku nad morzem i ( zwiedzania jej wspaniałych zabytków.

W podróż na Maltę udacie się w terminie 6 – 15 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Katowic, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zarezerwują osoby posiadające Wizz Discount Club, korzystając z trwającej dziś promocji. Pozostali chętni zapłacą nieco więcej.

Zatrzymajcie się w Saint Paul’s Bay, gdzie do waszej dyspozycji będzie 3* hotel Topaz. Korzystna lokalizacja oznacza, że będzie to dobra baza wypadowa do wycieczek po okolicy, a po dniu pełnym atrakcji proponuję zrelaksować się np. w hotelowym basenie.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 9-dniowe zakwaterowanie zapłacicie tylko 829 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 214 PLN/2 osoby

Katowice – Malta – Katowice >>

Hotel 1443 PLN/2 osoby/pobyt

W 3* hotelu Topaz czekają na was pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 543 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód pozwoli szybko przedostać się z lotniska do hotelu, a następnie zapewni komfort w odkrywaniu uroków wyspy.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »