Fly4free.pl

Azja w sezonie! Relaks na Langkawi i zwiedzanie Kuala Lumpur z Berlina za 2483 PLN

2483 PLN
Langkawi plaża
Foto: AsiaTravel / Shutterstock
Zima w Europie to najlepszy czas na wyjazd do Azji Południowo-Wschodniej. I właśnie w tym okresie proponuję wam podróż do niesamowitej Malezji. W trakcie eskapady zwiedzicie stolicę kraju oraz odpoczniecie na wyspie leżącej na Morzu Andamańskim.

Wycieczkę rozpoczniecie przelotem z portu lotniczego Berlin Brandenburg do Kuala Lumpur, który odbędziecie na pokładzie samolotów linii Scoot. Tym samym przewoźnikiem wrócicie z Langkawi do stolicy Niemiec. W obu przypadkach przeloty odbywają się z wygodnymi przesiadkami w Singapurze.

Natomiast malezyjskie połączenie krajowe (Kuala Lumpur-Langakwi) odbędziecie na pokładzie samolotu linii Malaysia Airlines. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach (54 x 38 x 23 cm oraz 40 x 30 x 10cm).

Termin podróży: luty – marzec 2023 r
Linie lotnicze: Scoot oraz Malaysia Airlines
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Plan podróży:
Berlin – Kuala Lumpur 20.2
Kuala Lumpur – Langkawi 25.2
Langkawi – Berlin 5.3

Hotel od 198 PLN/2 osoby/noc

Na wyspie Langkawi rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Adya. Na miejscu będziecie mieć zapewniony dostęp do odkrytego basenu, tarasu słonecznego z leżakami oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Kuala Lumpur proponuję wam noclegi w 4* hotelu Mercure Shaw Parade, który posiada odkryty basen na dachu oraz bar. Każdy pokój został gustownie urządzony oraz posiada łazienkę z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 291 PLN/osoba

Wizyta na wieżach Petronas to obowiązkowy punkt zwiedzania stolicy Malezji. Nie traćcie czasu na stanie w kolejce i już dziś zadbajcie o bilet wstępu.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Czy można wysiąść w Singapurze zamiast w Kuala Lumpur? Czy wtedy ten powrotny bilet przepada?
yoshi, 22 września 2022, 18:32 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »