Fly4free.pl

Majówka w Berlinie za 620 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy i 4* hotel w centrum

620 PLN
berlin centrum
Foto: canadastock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie naprawdę wyjątkowego kierunku podróży na przyszłoroczną majówkę? Wybierzcie się do Berlina i przekonajcie się na własnej skórze, jak niezwykłe jest to miasto! Skosztujcie currywursta, odwiedźcie Pawią Wyspę (Pfaueninsel) oraz zróbcie zakupy na pchlim targu Marheineke Markthalle.

Do Berlina polecicie na pokładzie samolotu PLL LOT. Na wycieczkę wybierzecie się ze stołecznego lotniska w Warszawie w terminie długiego weekendu majowego: 1-2 maja. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny – przed wyjazdem warto przeczytać przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować.

W Berlinie polecam zatrzymać się w 4* Select Hotel Gendarmenmarkt, który oddalony o zaledwie 100 metrów od zabytkowego placu Gendarmenmarkt i oferuje nowocześnie urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami, taras na dziedzińcu oraz gustowną restaurację.

Przyszłoroczny wyjazd do niemieckiej stolicy polecam przeznaczyć na odkrywanie licznych muzeów w mieście, np. Muzeum Szpiegów czy Muzeum Gier Komputerowych. Poznajcie Berlin również od strony kuchni – musicie spróbować klasycznego ulicznego jedzenia, czyli currywursta i doner kebaba. Berlin to idealne miasto na weekendową wycieczkę, dzięki naszym poradom wydacie mniej i zobaczycie więcej!

Termin podróży: majówka 2021
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel w centrum

Za loty w dwie strony i nocleg zapłacicie 620 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel270 PLN/2 osoby

W Berlinie polecam wam zakwaterowanie w 4* Select Hotel Gendarmenmarkt, który położony jest w centrum miasta.

zarezerwuj hotel w berlinie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
berlin
Foto: canadastock / Shutterstock
Berlin zwiedzanie
Foto: franz12 / Shutterstock

Jak poruszać się po Berlinie?

Berlin to ogromne miasto – sprawny system komunikacji miejskiej jest swoistym kręgosłupem. Do waszej dyspozycji będzie m.in. metro (U-Bahn), tramwaje, autobusy, kolejka miejska (S-Bahn), kolej regionalna (Deutsche Bahn) a nawet… promy.

Metro w Berlinie to najszybszy środek komunikacji. W ramach 9 istniejących linii wagoniki kursują z częstotliwością co kilka minut – od wczesnych godzin porannych (4:30) do nocy (0:30).

Oryginalnym środkiem transportu w ramach aglomeracji berlińskiej są promy, które kursują na pięciu liniach. Odnajdziecie je bez trudu, na przykład w okolicach jeziora Wannsee.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Przeczytajcie artykuł: Jak poruszać się po Berlinie. Komunikacja publiczna i porady >>

Przydatne informacje
  • Tutaj znajdziecie wszystkie informacje o Berlinie.

  • Na naszym forum jest mnóstwo praktycznych wskazówek od ludzi, którzy odwiedzili już niemiecką stolicę.

  • Na pokład będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm oraz wadze do 8 kg.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »