Fly4free.pl

Słoneczna oblotówka: Majorka, Barcelona i Rzym w jednej podróży z Katowic za 403 PLN

403 PLN
Foto: Cristian Mircea Balate / Shutterstock
Kiedy w Polsce dni będą coraz krótsze, ucieknijcie na południe Europy, gdzie jesienią możecie liczyć na słoneczną pogodę i przyjemne temperatury, które umożliwią wam komfortowe zwiedzanie. Odkryjcie wspaniałą Majorkę, odwiedźcie malowniczą Barcelonę oraz zobaczcie starożytne zabytki w Rzymie.

Wasz wyjazd rozpocznie się 28 października na lotnisku w Katowicach, kiedy to polecicie na Majorkę. Na Balearach zostaniecie do 31 października, po czym udacie się do Barcelony. 3 listopada skierujecie się do Rzymu. Powrót do Polski zaplanowano na 6 listopada.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair, Vueling i Wizz Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 28 października – 6 listopada
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Ryanair, Vueling i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Katowice – Majorka 28 października
Majorka – Barcelona 31 października
Barcelona – Rzym 3 listopada
Rzym – Katowice 6 listopada

Hotel od 229 PLN/noc/2 osoby

Na Majorce wybrałem dla was zakwaterowanie w apartamencie Globales Nova. Obiekt oferuje swoim gościom basen wewnętrzny, jacuzzi oraz pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Barcelonie proponuję wam pobyt w 4* hotelu Sercotel Amister Art. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Będziecie mogli skorzystać z basenu i siłowni. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Rzymie polecam wam noclegi w 4* hotelu NH Collection, który mieści się w samym centrum stolicy. Obiekt posiada nowocześnie wyposażone wnętrze i liczne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, darmowe Wi-Fi oraz restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »