Fly4free.pl

Sztos! Barcelona, Bari, Londyn, Malta, Paryż, Rzym oraz Werona z Warszawy za jedyne 46 PLN! Loty dla wszystkich

46 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Spencer Davis / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Z początkiem lutego wiele państw luzuje restrykcje wjazdowe! Teraz jest dobry moment, aby zarezerwować tanie loty do jednego z europejskich miast. Stolica Anglii, Francji, Rzymu… Katalonii, a może niewielka śródziemnomorska wyspa? Wszędzie tam dostaniecie się za jedyne 46 PLN!

Na europejskie wojaże udacie się w lutym oraz marcu. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (piątek-poniedziałek). Podróż do Barcelony, Bari, Londynu, Paryża, Rzymu, Werony oraz na Maltę rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotniku im. Chopina, a za loty (w obie strony) zapłacicie tylko 46 PLN. W takiej kwocie wybiorą się wszyscy chętni, ponieważ do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W dwie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów w węgierskiej linii lotniczej zabrać ze sobą możecie tylko mały bagaż podręczny. Z tymi wskazówkami oraz poradnikiem nauczycie się pakować w niewielką walizkę lub plecak.

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 160 PLN/2 osoby/noc

Na Malcie polecam wam noclegi w 4* hotelu Solana & Spa, który znajduje się w miejscowości Mellieħa. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, krytego basenu, sauny oraz dobrze wyposażonego centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Barcelonie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Catalonia Park Güell, który od parku o tej samej nazwie oddalony jest o 1 km. Na miejscu czekają na was komfortowo urządzone pokoje z łazienkami. Na terenie całego obiekt będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Karina Movsesyan / Shutterstock
Foto: R.M. Nunes / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »