Fly4free.pl

Super! Tanie loty na wyspę Roatan z Berlina za 1797 PLN

1797 PLN
Foto: Light Cinematics / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Prawdziwa egzotyka wróciła! Nie przegapcie znakomitej oferty przelotów na rajski Roatan. Jeżeli chcielibyście spędzić urlop w miejscu, które nie jest „skażone” masową turystyką, to ten kierunek jest dla was!

W rewelacyjnej cenie (od 1797 PLN) na największą wyspę archipelagu Bahia wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy pomiędzy styczniem a lutym przyszłego roku. Podróż na Roatan rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów wchodzących w skład sojuszu Star Alliance (m.in. Brussels Airlines, Lufthansa, United Airlines) z przesiadkami na lotniskach na terenie EU oraz Stanów Zjednoczonych. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Ważne! W trakcie podróży czekać was będzie nocna przerwa (zazwyczaj jest to Nowy Jork), którą wykorzystać możecie na „szybkie” zobaczenia Wielkiego Jabłka.

Termin podróży: styczeń – luty 2023 r.
Linie lotnicze: Brussels Airlines, Lufthansa, United Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel 228 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu proponuję wam noclegi w kompleksie Roatan Bahia Azul Apartment, który znajduje się w miejscowości Six Huts. Wszystkie apartamenty składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni, łazienki oraz tarasu. W cenie będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 1348 PLN/13 dni

Pełną swobodę przy zwiedzaniu i ekploracji wyspy zapewni wam własne auto. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Roatan.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »