Fly4free.pl

Loty do USA (z bagażem) od 1341 PLN. Chicago, Houston, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, San Francisco, Seattle i Waszyngton z Wilna

1341 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: hannes richter / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tureckie linie lotnicze Turkish Airlines oferują przeloty za wielką wodę w naprawdę atrakcyjnych cenach. Nie dość, że macie możliwość podróżowania do wielu amerykańskich miast, to dostępnych jest sporo terminów, a na wycieczkę zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż nadawany do luku!

Do USA podróżować będziecie mogli pomiędzy wrześniem a marcem przyszłego roku. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym w Wilnie.

Do Chicago, Houston, Los Angeles, Miami, Nowego Jorku, San Francisco, Seattle oraz Waszyngtonu polecicie na pokładach samolotów linii Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule. W cenie biletu do USA zabrać będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Ważne! W niektórych przypadkach w drodze do Stanów Zjednoczonych czeka was nocna przerwa w podróży, ale turecki przewoźnik tranzytowym pasażerom zapewnia darmowy hotel, na czas przesiadki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Termin podróży: wrzesień 2022 r. – marzec 2023 r.
Linie lotnicze: PLL LOT, Turkish Airlines
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny

Samochód 2726 PLN/13 dni

Światowa stolica hazardu – Las Vegas, Dolina Śmierci, niesamowity Wielki Kanion, przepiękny park narodowy Zion czy słynne zakole rzeki Kolorado (Horseshoe Bend). Do każdego z tych miejsc wygodnie dojedziecie samochodem. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Los Angeles.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »