Fly4free.pl

Kalifornia first minute: loty do Los Angeles z Wilna za 1811 PLN. Podróże z bagażem nadawanym!

1811 PLN
Foto: Cameron Venti / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przeloty na zachodnie wybrzeże USA z wliczonym bagażem rejestrowanym – w ostatnim czasie – to rzadkość. Tym bardziej jest mi niezmiernie miło zaproponować wam wyjazd do Miasta Aniołów i to z dużą walizką w cenie biletu! Sprawdźcie dostępne terminy i wybierzcie coś dla siebie.

Do Los Angeles wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy wrześniem a marcem przyszłego roku. Podróż do Kalifornii rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym w Wilnie.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule. W cenie biletu do USA zabrać będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Ważne! W drodze do USA czeka was nocna przerwa w podróży, ale turecki przewoźnik tranzytowym pasażerom zapewnia darmowy hotel, na czas przesiadki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Termin podróży: wrzesień 2022 r. – marzec 2023 r.
Linie lotnicze: PLL LOT, Turkish Airlines
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny

Hotel 480 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję wam noclegi w obiekcie Value Inn Hollywood, który znajduje się nieopodal Barnsdall Art Park. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1807 PLN/10 dni

Po przylocie do Miasta Aniołów rekomenduję wam wypożyczenie samochodu. Z własnym autem łatwo i wygodnie zwiedzicie okolice oraz dojedziecie m.in. do Las Vegas czy okolicznych parków narodowych.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »