Fly4free.pl

Kalifornia first minute: loty do Los Angeles z Wilna za 1811 PLN. Podróże z bagażem nadawanym!

1811 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Cameron Venti / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przeloty na zachodnie wybrzeże USA z wliczonym bagażem rejestrowanym – w ostatnim czasie – to rzadkość. Tym bardziej jest mi niezmiernie miło zaproponować wam wyjazd do Miasta Aniołów i to z dużą walizką w cenie biletu! Sprawdźcie dostępne terminy i wybierzcie coś dla siebie.

Do Los Angeles wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy wrześniem a marcem przyszłego roku. Podróż do Kalifornii rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym w Wilnie.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule. W cenie biletu do USA zabrać będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Ważne! W drodze do USA czeka was nocna przerwa w podróży, ale turecki przewoźnik tranzytowym pasażerom zapewnia darmowy hotel, na czas przesiadki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Termin podróży: wrzesień 2022 r. – marzec 2023 r.
Linie lotnicze: PLL LOT, Turkish Airlines
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny

Hotel 480 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję wam noclegi w obiekcie Value Inn Hollywood, który znajduje się nieopodal Barnsdall Art Park. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1807 PLN/10 dni

Po przylocie do Miasta Aniołów rekomenduję wam wypożyczenie samochodu. Z własnym autem łatwo i wygodnie zwiedzicie okolice oraz dojedziecie m.in. do Las Vegas czy okolicznych parków narodowych.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »