Fly4free.pl

Hiszpania czeka: Barcelona, Majorka i Ibiza w jednej podróży z Katowic za 349 PLN

349 PLN
Foto: Logan Armstrong / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie łączyć relaks ze zwiedzaniem? W takim razie na pewno przypadnie wam do gustu propozycja wycieczki do Hiszpanii. W takcie wyjazdu odpoczniecie na plażach największej wyspy archipelagu Balearów, zaszalejcie na Ibizie oraz oddacie się eksploracji stolicy Katalonii. Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

W podróż udacie się w terminie 8-15 czerwca, z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Cała wycieczka składa się z czterech oddzielnych rezerwacji przelotów: dwóch w linii Wizz Air (Katowice-Majorka i Ibiza-Katowice) oraz dwóch w linii Ryanair (Majorka-Barcelona i Barcelona-Ibiza).

Wszystkie loty są bezpośrednie, a bez dodatkowych kosztów na wycieczkę zabrać będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny. Ważne! Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe – oferta dostępna jest dla wszystkich chętnych, ale ilość promocyjnych biletów jest ograniczona.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Katowice – Palma Majorka 8.06
Palma Majorka – Barcelona 10.06
Barcelona – Ibiza 12.06
Ibiza – Katowice 15.06

Hotel od 254 PLN/2 osoby/noc

Na Ibizie proponuję wam noclegi w obiekcie The Red Hotel by IBIZA FEELING, który znajduje się w samym centrum miejscowości Sant Antoni de Portmany. Wszystkie hotelowe pokoje są klimatyzowane i w każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Majorce rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Iris, który znajduje się w sąsiedztwie plaży. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację i telewizor LCD. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »