Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#5641 PostWysłany: 27 Cze 2020 13:47 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 560
niebieski
A co przemawia za tym ze się nie obawiasz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Revolut
#5642 PostWysłany: 27 Cze 2020 13:49 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Ma wielkie jaja ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5643 PostWysłany: 27 Cze 2020 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lluukk napisał(a):
Czyżby zaczynało się wyciąganie kasy z Revolut... to radzę być w pierwszej fali :)

Mam podobnie, zdeponowalem sporo, gdyz mozna bylo profitowac na bardzo korzystnych wymianach.
Tak naprawde Revolut nie przechowuje i nie spekuluje nasza kasa, jest zdeponowana w duzych bankach, takich jak Barclays i Lloyds.
Cytuj:
As a result, Revolut itself doesn't store your money, it uses Barclays and Lloyds for that. Since it is not yet a bank, it does not offer any deposit protection.

Jesli Revolut zbankrutuje to nasza kasa nie zniknie, poniewaz, o ile sie orientuje pozostanie nadal w tych bankach.
Nalezaloby plukac do jakiej kwoty i czy w ogole depozyt jest ubezpieczony?

Kod:
Is my money safe?

Almost all deposits with Revolut Bank UAB are insured by the Lithuanian State Company “Deposit and Investment Insurance” (VĮ “Indėlių ir investicijų draudimas”). This means that if an insured deposit is not returned as a result of an inability of Revolut Bank UAB to fulfil its financial obligations, the Lithuanian State Company “Deposit and Investment Insurance” shall pay the deposit insurance compensation for deposits to the depositors. The maximum amount of insurance compensation for deposits with Revolut Bank UAB for a single depositor is EUR 100,000. The amount of deposit insurance compensation is determined by aggregating all the deposits held with Revolut Bank UAB. Please note that certain deposits are not insured. More details regarding deposit insurance are available here.
https://www.revolut.com/en-LT/help/more ... oney-safe/
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc 27 Cze 2020 14:32, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5644 PostWysłany: 27 Cze 2020 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@cccc
Jesteś w totalnym błędzie, nie chodzi o zdeponowane środki, a o wydane/nierozliczone.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5645 PostWysłany: 28 Cze 2020 23:13 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
cccc napisał(a):
Tak naprawde Revolut nie przechowuje i nie spekuluje nasza kasa, jest zdeponowana w duzych bankach, takich jak Barclays i Lloyds.
Cytuj:
As a result, Revolut itself doesn't store your money, it uses Barclays and Lloyds for that. Since it is not yet a bank, it does not offer any deposit protection.

Jesli Revolut zbankrutuje to nasza kasa nie zniknie, poniewaz, o ile sie orientuje pozostanie nadal w tych bankach.


Jeśli wierzyć temu co piszą, to Amber Gold zapewniało, że ma zabezpieczenie w złocie ?. To o czym piszesz to wymóg prawny UE, jednak nie wiesz czy i w jakim zakresie jest on realizowany przez Revolut. Był sobie kiedyś kantor Fritz i te same przepisy go obowiązywały, jednak nikt nie odzyskał ani grosza z tego co miał w nim zdeponowane. Afera z Wirecardem pokazała, że mega przewały potrafią robić nawet ogromne firmy, dlatego nie można mieć 100% pewności co do tego co pisze Revolut o ochronie naszych pieniędzy.

Bezpieczniejsi będziemy dopiero stając się klientami Revolut Banku, bo teoretycznie wtedy pieniądze jako depozyty bankowe będą chronione, choć w kraju mającym mniej obywateli niż Revolut klientów.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5646 PostWysłany: 28 Cze 2020 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2018
Posty: 42
no ja dzisiaj miałem dziwny przypadek (mieszkam w UK, konto na dane tutaj) że podczas doładowania konta musiałem od nowa podawać dane karty...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5647 PostWysłany: 29 Cze 2020 11:22 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
@mk89 to raczej skutek upadku Wirecard, który im obsługiwał zasilenia kartami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5648 PostWysłany: 29 Cze 2020 11:41 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ja parę dni temu też musiałem podać od nowa dane karty, mam konto w PL.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5649 PostWysłany: 30 Cze 2020 11:43 

Rejestracja: 02 Lis 2016
Posty: 118
Działają wam przelewy ??? Mi w apce na iOS wyskakuje info ze coś poszło nie tak...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5650 PostWysłany: 30 Cze 2020 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1129
Loty: 208
Kilometry: 364 960
platynowy
Też tak miałem w zeszły weekend, jak to mówią naprawiło się samo i już działa.
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5651 PostWysłany: 30 Cze 2020 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
smariuu napisał(a):
Działają wam przelewy ??? Mi w apce na iOS wyskakuje info ze coś poszło nie tak...

Ja zdeinstalowalem i zainstalowalem apke na nowo, dziala bez zarzutu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5652 PostWysłany: 30 Cze 2020 12:44 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Mnie też nie udało się utworzyć nowego przelewu. Odinstalowałem jak przedmówca i nie pozwala utworzyć konta z poprzednim telefonem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5653 PostWysłany: 30 Cze 2020 12:49 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Ludzie pewnie masowo wylewali kasę to zablokowali a piszą o technicxnym problemie?Image
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5654 PostWysłany: 01 Lip 2020 17:50 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Dalej jest problem? Płacić mogę, ale wejść ponownie do apki nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5655 PostWysłany: 01 Lip 2020 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
U mnie śmiga bez zarzutu zarówno apka jak i przelewy / doładowania. Przed godziną USD jak zwykle ekspresowo na Alior Kantorze ponizej godziny od zlecenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5656 PostWysłany: 01 Lip 2020 18:07 

Rejestracja: 02 Lis 2016
Posty: 118
e-prezes napisał(a):
Dalej jest problem? Płacić mogę, ale wejść ponownie do apki nie.
U mnie po czasie samo się naprawiło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5657 PostWysłany: 01 Lip 2020 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Revolut informowal, ze ma problemy techniczne i apki nie funkcjonuja tak jak powinny, ale nie dotyczy wszystkich uzytkownikow.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5658 PostWysłany: 01 Lip 2020 20:09 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Dziś pobrałem apkę po zreinstalowaniu, potem update i dalej nie rozpoznaje mnie i chce tworzyć nowe konto, a gdy dochodzę do logowania to wraca do początku i tak w kółko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5659 PostWysłany: 02 Lip 2020 00:08 

Rejestracja: 26 Cze 2020
Posty: 4
Zbanowany
Ten wirecard, to taki nowy Enron. To nie był wałek na wyprowadzenie kasy z firmy, tylko na wprowadzenie jej na giełdę.
Właściciela wypuścili z więźnia za kaucją 5 mln euro, w Niemczech oburzenie. Ludzie potracili na giełdzie majątki.
Odnośnie Revoluta - pytanie nie jest czy, tylko kiedy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5660 PostWysłany: 02 Lip 2020 08:48 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 146
Tr0piCi3L napisał(a):
Odnośnie Revoluta - pytanie nie jest czy, tylko kiedy.


A skąd takie wnioski? Na czym Revolut miałby robić wałek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group