Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#5701 PostWysłany: 15 Lip 2020 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Chris-Kr, Revolut to tylko karta prepaid z apka, o slabym, pozostawiajacym wiele do zyczenia supportem, jak dla mnie to „nice to have“.
W tego typu darmowych servisach nie mozna oczekiwac profesjonalnej obslugi klienta.
Proponuje zalozyc regularna karte kredytowa i sie nie uzerac, sam mam kilka i nie opieram sie na Revolucie.
Take care.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
 Temat postu: Re: Revolut
#5702 PostWysłany: 15 Lip 2020 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
@Chris-Kr Mysle, ze grubo przesadzasz. Revolut coraz bardziej stawia na systemy zabezpieczajace, stad roznego rodzaju zabezpieczenia dodatkowe. Nie ma idealnego produktu, w kazdym banku, parabanku spotkasz sie z absurdami. Kiedys w Indonezji zablokowali mi karte z podejrzeniem defraudacji chociaz sam wyplacalem z bankomatu, Szybki czat i po sprawie, w Kambodzy odrzucalo ciagle doladowania z innej karty (odziwo tylko w tym kraju) W Chinach dzialal bez zarzutu co mnie nawet lekko zdziwilo. Chargeback prawie w kazdym wypadku zadzialal. Nie uwazam zeby revolut nie dazyl klientow szacunkiem badz byl arogancki. To wlasnie jego ciagly rozwoj powoduje ze zdarzaja sie tego typu rzeczy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5703 PostWysłany: 16 Lip 2020 00:08 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
cccc napisał(a):
@Chris-Kr, Revolut to tylko karta prepaid z apka, o slabym, pozostawiajacym wiele do zyczenia supportem, jak dla mnie to „nice to have“.
W tego typu darmowych servisach nie mozna oczekiwac profesjonalnej obslugi klienta.
Proponuje zalozyc regularna karte kredytowa i sie nie uzerac, sam mam kilka i nie opieram sie na Revolucie.
Take care.

Dzięki za wreszcie rzeczową wypowiedź :)
Ja już mam kilka kart, ale ten Revolut był właśnie dedykowany do Chorwacji, gdyż tam mam czarter jachtu, a ponieważ część opłat mam w EUR, a część w HRK, więc liczyłem na to, że podobnie jak w zeszłym roku dzięki temu uda mi się nieco oszczędzić na przeliczeniach. Ale w sytuacji gdy Revolut działa na zasadach ruletki, to nie mogę pozwolić sobie na ryzyko, że nagle zabraknie mi tam kasy na pokrycie niezbędnych wydatków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5704 PostWysłany: 16 Lip 2020 00:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Flyguy napisał(a):
W Chinach dzialal bez zarzutu co mnie nawet lekko zdziwilo. Chargeback prawie w kazdym wypadku zadzialal.

Bylem w pazdzierniku w Chinach i Revolut dzialal na zasadzie ruletki, nie tylko na prowincji, ale rowniez w Shanghaju. Nie wszystkie terminale akceptowaly karte Revoluta.
Mialem takze problem ze zwrotem preautoryzacji hotelowej na Revolut. Hotel twierdzil, ze zdjal preautoryzacje, ale w apce byla ciagle widoczna, dopiero po dlugich wyjasnieniach zdjeto.
W kazdym razie nie uzywalem wiecej Revoluta do preautoryzacji.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5705 PostWysłany: 16 Lip 2020 07:47 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
W Chinach, w zależności od sieci bywają problemy z działaniem wszystkich MC lub Visy. Nie jest to kwestia revoluta. Z moich doświadczeń (bywałem dość regularnie) nie działa ani lepiej ani gorzej niż inne karty.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5706 PostWysłany: 16 Lip 2020 08:34 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Preautoryzacja faktycznie w Revo działa gorzej.
Mnie za paliwo na Islandii, zablokowało trzy razy dziesięciokrotność wartości zakupu (1xING, 2xRevo). Niemiecki bank po jednym dniu uwolniło nadpłatę. Revolut natomiast, dwie nadwyżki uwolnił dopiero po rozliczeniu transakcji, czyli 4-5 dniach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5707 PostWysłany: 16 Lip 2020 09:29 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@Chris-Kr: karta PKO MASTERCARD PLATINUM załatwi Twoje problemy z rozliczeniami, kredytówka do tego rozliczana po kursach organizacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5708 PostWysłany: 16 Lip 2020 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
@seal ale ona chyba 250zl rocznie kosztuje jesli nie robisz odpowiedniego obrotu miesiecznego i wyplaty z bankowatow sa platne z tego co kojarze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5709 PostWysłany: 16 Lip 2020 09:54 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Teraz w PKO jest promocja i za kartę MC dostaje się 20k punktów Pricelees Sp. wartych 300zł
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5710 PostWysłany: 16 Lip 2020 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Co istotne ważnych pół roku. Ja nie doczytałem tego w regulaminie i przepadły,ale po mailu do PKO BP mi przywrócili.

z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5711 PostWysłany: 16 Lip 2020 10:29 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@Flyguy: masz rację - to pierwsze co mi przyszło do głowy - są też inne opcje

@Chris-Kr: tu masz moje zestawienie co może być innego wartego użycia: dla-podroznika,181,1454&start=2400#p1358109
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5712 PostWysłany: 16 Lip 2020 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
jasiub napisał(a):
W Chinach, w zależności od sieci bywają problemy z działaniem wszystkich MC lub Visy. Nie jest to kwestia revoluta. Z moich doświadczeń (bywałem dość regularnie) nie działa ani lepiej ani gorzej niż inne karty.

Placilem czesto karta w Chinach, gdyz preferuje bardziej niz placenie gotowka i w moim przypadku MC Gold dzialala bez zarzutow, wszedzie tam gdzie karta Revolut nie byla akceptowana.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5713 PostWysłany: 16 Lip 2020 13:49 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
-- 16 Lip 2020 13:25 --

jacek96 napisał(a):
Preautoryzacja faktycznie w Revo działa gorzej.
Mnie za paliwo na Islandii, zablokowało trzy razy dziesięciokrotność wartości zakupu (1xING, 2xRevo). Niemiecki bank po jednym dniu uwolniło nadpłatę. Revolut natomiast, dwie nadwyżki uwolnił dopiero po rozliczeniu transakcji, czyli 4-5 dniach.

To tłumaczy moje zeszłoroczne kłopoty, o które byłem skłonny obwiniać sprzedawcę.
Zarezerwowałem postój w marinie, a należność za postój od razu została zablokowana na koncie. I chociaż po przybyciu na miejsce opłatę za postój musiałem osobno uregulować w biurze mariny, to blokada opłaty na koncie Revolut została zdjęta dopiero po tygodniu, już po moim powrocie do Polski!

-- 16 Lip 2020 13:49 --

Flyguy napisał(a):
@Chris-Kr Mysle, ze grubo przesadzasz. Revolut coraz bardziej stawia na systemy zabezpieczajace, stad roznego rodzaju zabezpieczenia dodatkowe.
[...]
Nie uwazam zeby revolut nie dazyl klientow szacunkiem badz byl arogancki. To wlasnie jego ciagly rozwoj powoduje ze zdarzaja sie tego typu rzeczy.

Trudno o bardziej oczywisty przykład lekceważenia klienta, niż wyświetlanie komunikatu "Błędny PIN" lub "Błędne hasło" w sytuacji gdy wpisane hasło lub PIN były poprawne, a zalogowanie się do systemu jest niemożliwy wyłącznie z winy banku.
Kilka miesięcy temu zlikwidowałem swoje konta w banku PKO BP m.in. właśnie z tego powodu.

PS:
Chciałem posłać im to swoje selfie z dowodem osobistym, ale z tego też nic nie wyszło!
Po podaniu im (już kolejny raz!) mojego numeru telefonu dostaję e-maila z przyciskiem "Authenticate", a po kliknięciu tego przycisku wyświetla się "Niestety coś poszło nie tak. Proszę spróbować później".
A "próbowanie później" przynosi dokładnie taki sam efekt jak wcześniej!
Najbardziej przy tym ucieszny jest napis, który na screenshocie zaznaczyłem na czerwono!

Załączniki:
Screenshot_2020-07-16-14-24-15a.png
Screenshot_2020-07-16-14-24-15a.png [ 17.95 KiB | Obejrzany 1067 razy ]
Screenshot_2020-07-16-14-23-34b.png
Screenshot_2020-07-16-14-23-34b.png [ 55.71 KiB | Obejrzany 1067 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5714 PostWysłany: 16 Lip 2020 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
@Chris-Kr Twoim zdaniem blad techniczny, badz IT niezalezny bezposrednio od czlowieka to lekcewazenie klienta? Ty myslisz, ze po drugiej stronie siedzi Mr.X i mowi aaaa teraz temu panu nie przepuszcze autoryzacji ....Widze, ze PKO tez nikogo nie szanuje bo tak Cie potraktowali ze zlikwidowales konta.... Pozwol, ze wyraze swoja osobista opinie, nalezysz do szczegolnej grupy konsumentow ktorzy w szczegolny sposob reaguja na wyjatkowe sytuacje. Np. jak uwala Error Fare to chca pozywac linie lotnicza etc.. Nie miej mi za zle, poprostu spoleczna obserwacja :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5715 PostWysłany: 16 Lip 2020 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Chris-Kr tak jak wczesniej pisalem, proponuje zrzygnowac z Revoluta i po klopocie.
Niestety od darmowych serwisow nie mozesz wiele oczekiwac.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5716 PostWysłany: 16 Lip 2020 16:36 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
-- 16 Lip 2020 16:21 --

Flyguy napisał(a):
@Chris-Kr Twoim zdaniem blad techniczny, badz IT niezalezny bezposrednio od czlowieka to lekcewazenie klienta? Ty myslisz, ze po drugiej stronie siedzi Mr.X i mowi aaaa teraz temu panu nie przepuszcze autoryzacji ....Widze, ze PKO tez nikogo nie szanuje bo tak Cie potraktowali ze zlikwidowales konta.... Pozwol, ze wyraze swoja osobista opinie, nalezysz do szczegolnej grupy konsumentow ktorzy w szczegolny sposob reaguja na wyjatkowe sytuacje. Np. jak uwala Error Fare to chca pozywac linie lotnicza etc.. Nie miej mi za zle, poprostu spoleczna obserwacja :)


To co opisałem w "PS:" jest błędem technicznym, ale to co opisywałem wcześniej, czyli wyświetlanie komunikatu o błędnym kodzie PIN w sytuacji gdy Revolut celowo i z premedytacją zablokował mi dostęp do konta, nie jest błędem technicznym, lecz celowym działaniem, efektem świadomie podjętej przez kogoś decyzji!
To samo było w PKO BP gdy mieli problemy z systemem. Wówczas zamiast wywiesić planszę "System chwilowo nieczynny, zapraszamy nieco później", oni udawali, że u nich wszystko działa poprawnie, a przyczyna nieudanych logowań leży po stronie klienta, który błędnie wpisał hasło!
Nie wmawiaj mi więc, że nie mam prawa protestować gdy widzę, że bank bezczelnie robi mnie w balona i próbuje na mnie przerzucać swoje winy!

-- 16 Lip 2020 16:36 --

cccc napisał(a):
@Chris-Kr tak jak wczesniej pisalem, proponuje zrzygnowac z Revoluta i po klopocie.
Niestety od darmowych serwisow nie mozesz wiele oczekiwac.

Prawdopodobnie tak się to skończy gdyż wszystko zmierza w tym kierunku, ale najpierw muszę odzyskać stamtąd swoją kasę, a jak na razie to nawet nie jestem w stanie sprawdzić ile tam środków mam na którym rachunku.
I cały czas właśnie o to chodzi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5717 PostWysłany: 16 Lip 2020 16:52 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
@Chris-Kr
W kwestii zachowania apki Revolut oraz awarii w PKO BP grubo przesadzasz. Nie wiesz czy aplikacja Revolut potrafi rozróżnić powód niedostępności konta, lecz mimo to zarzucasz im, iż to efekt świadomie podjętej decyzji. Zarzucasz konfabulację pracownikom banku, choć wcale nie wiesz czy byli już wtedy świadomi awarii. Zanim następnym razem komuś coś zarzucisz, miej ku temu niezbite dowody zamiast domysłów.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5718 PostWysłany: 16 Lip 2020 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Chris-Kr napisał(a):
ale najpierw muszę odzyskać stamtąd swoją kasę, a jak na razie to nawet nie jestem w stanie sprawdzić ile tam środków mam na którym rachunku.
I cały czas właśnie o to chodzi!

W takim razie pozostaje tylko kontakt z supportem. ;)

https://www.revolut.com/contact-us

Tu na forum raczej nikt nie pomoze w odblokowaniu apki.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Chris-Kr uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5719 PostWysłany: 16 Lip 2020 18:22 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
ume napisał(a):
@Chris-Kr
W kwestii zachowania apki Revolut oraz awarii w PKO BP grubo przesadzasz. Nie wiesz czy aplikacja Revolut potrafi rozróżnić powód niedostępności konta, lecz mimo to zarzucasz im, iż to efekt świadomie podjętej decyzji.

Czy Ty w ogóle czytałeś mój pierwszy post z wczoraj z godz. 16:22?
Bo jeśli nagle, przy kolejnym logowaniu do aplikacji, aplikacja najpierw żąda ode mnie podania numeru telefonu, a gdy ten numer podałem, to żąda ode mnie jeszcze przesłania selfie, a po przesłaniu selfie przy następnej probie zalogowania domaga się jeszcze jednego selfie, ale tym razem z dowodem osobistym - to czy Twoim zdaniem mogło się to wszystko odbyć bez podjęcia przez kogoś decyzji o stosowaniu akurat takiej procedury? Czy też raczej uważasz, że tę decyzję ktoś podjął nieświadomie?

ume napisał(a):
Zarzucasz konfabulację pracownikom banku, choć wcale nie wiesz czy byli już wtedy świadomi awarii. Zanim następnym razem komuś coś zarzucisz, miej ku temu niezbite dowody zamiast domysłów.

Jeśli przy kolejnych probach zalogowania się banku za każdym razem dostaję komunikat "Błędne hasło", jeśli po zmianie komputera oraz łącza do internetu występuje ten sam problem i to nie tylko u mnie, ale także u innych klientów tego banku, a na infolinii nikt nie odbiera połączeń i po 45 minutach wiszenia na telefonie bank zrywa połączenie, to czy jest możliwe żeby pracownicy banku nie wiedzieli o tym problemie?
BTW:
Piszesz do mnie w kolorze. Czy w związku tym mam rozumieć, że negatywne opinie o Revolucie są na tym forum zabronione?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5720 PostWysłany: 16 Lip 2020 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Chris-Kr napisał(a):
Bo jeśli nagle, przy kolejnym logowaniu do aplikacji, aplikacja najpierw żąda ode mnie podania numeru telefonu, a gdy ten numer podałem, to żąda ode mnie jeszcze przesłania selfie, a po przesłaniu selfie przy następnej probie zalogowania domaga się jeszcze jednego selfie, ale tym razem z dowodem osobistym - to czy Twoim zdaniem mogło się to wszystko odbyć bez podjęcia przez kogoś decyzji o stosowaniu akurat takiej procedury? Czy też raczej uważasz, że tę decyzję ktoś podjął nieświadomie?

@Chris-Kr mialem podobnie, po jakims czasie od zameldowania nekal kilka razy o selfie i ID card, przyznaje to moze byc wkurzajace, ale raczej takie weryfikacje powinny byc zrozumiale, szczegolnie po tym jak nie raz shakowano konta Revoluta.
Poza tym bylo w mediach o awariach sieci:

https://downdetector.pl/status/revolut/

Prawdopodobnie Revolut jeszcze sie rozwija, ciagle cos manipuluje.

W takich wypadkach najlepiej zadzwonic.
Sam mam mieszanie odczucia i ostatnio coraz rzadziej korzystam, szczegolnie po problemach z preautoryzacja.
Nie tylko w wielu terminalach jak np. w Chinach czy Rosji, ale rowniez na pokladzie lini lotniczych Revolut okazal sie bezuzyteczny.
BTW w apkach regularnych kk rowniez dochodzilo do problemow z logowaniem, ale dzwonilem do supportu i wyjasnialem.
Powodzenia.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: januszmk, ncn, sranda oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group