Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Lis 2019 16:37 

Dzięki bardzo i czekam na relację. Na jaich trasach te 3 loty?
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 07 Lis 2019 14:26 
Awatar użytkownika

niebieski
BCN-JFK-ATL-MTY

#63 PostWysłany: 18 Lis 2019 05:14 
Awatar użytkownika

niebieski
Leciałem z 50 litrowym plecakiem, wypełnionym tak na 80% plus namiot, torba z bezcłówki i mały 5 litrowy plecak. Nikt nigdy się nie przyglądał, żadnych sizerów czy wag nie widziałem. Więc myślę, że w Delcie bardzo luźno do tego podchodzą. Ostatni lot na trasie Atlanta- Monterrey był na malutkim 717, więc musiałem bezpłatnie oddać bagaż do luku :)

#64 PostWysłany: 17 Kwi 2020 23:17 

srebrny
Rzadko chwale - czesciej krytykuje, ale Delta to jedna z niewielu linii obok JetBlue, kotre wyrywaja w relacjach z pasazerami podczas pandemii.

Mam u nich Golda i nastepujace profity sa obecnie dostepne DLA KAZDEGO ich klienta:

- darmowe przedluzenie statusu z 2020 na 2021 rok + rollover wszystkich mil (czyli mamy rok do przodu - wszystkie mile z 2019, 2020 i 2021 sie licza jako jeden rok)
- bezplatne zmiany rezerwacji do wrzesnia 2022 roku.
- anulowali mi lacznie 13 lotow - dostalem 500$ karte podarunkowa
- zwroty za rezerwacje robione w USA w przeciagu 48 godzin - naprawde.
- bez problemu oddaja 110% (!) kwoty za lot AA/UA/B6/Southwestem na trasie jaka miales leciec, ale Delta nie mogla poleciec.
- 200% zwrotu za niewykorzystane one-time-entrance do salonikow Delty (do wykorzystania tylko na ten produkt)
- swietny support 25/8.
3 ludzi lubi ten post.

#65 PostWysłany: 18 Kwi 2020 18:10 

srebrny
Potwierdzam co pisze @LLAP, mają klasę. Miałem rezerwacje za mile, wszystkie bez problemu anulowane (mimo że loty jeszcze były w rozkładzie a taryfa milowa teoretycznie niezmienialna), mile od razu na koncie a taxy po 2 dniach na karcie kredytowej.
LLAP uważa post za pomocny.

#66 PostWysłany: 06 Maj 2020 12:18 

-- 06 Maj 2020 12:15 --

Cześć,

miałem/mam zarezerwowany lot na do USA na początku lipca. Wcześniej mogłem go bez problemu podejrzeć z linku który otrzymałem w potwierdzeniu od Delta Airlines. Aktualnie dostaję informację, że prawdopodobnie mój lot został anulowany (Corona Virus Travel Updates: If you are still unable to retrieve your reservation, your flight may have been canceled due to a schedule change and you may be eligible for an eCredit.).

Teraz pytanie, czy ktoś się orientuje w jaki sposób mogę się ubiegać o zwrot pieniędzy za niezrealizowaną usługę? Nie interesuje mnie zamrożenie środków w formie vouchera.

Pozdrawiam,
Piotr

-- 06 Maj 2020 12:18 --

Nie dopisałem jeszcze, że bilet był kupowany przez eSKY.
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 13 Maj 2020 16:02 
Awatar użytkownika

l3hash napisał(a):

Cześć,

miałem/mam zarezerwowany lot na do USA na początku lipca. Wcześniej mogłem go bez problemu podejrzeć z linku który otrzymałem w potwierdzeniu od Delta Airlines. Aktualnie dostaję informację, że prawdopodobnie mój lot został anulowany (Corona Virus Travel Updates: If you are still unable to retrieve your reservation, your flight may have been canceled due to a schedule change and you may be eligible for an eCredit.).

Teraz pytanie, czy ktoś się orientuje w jaki sposób mogę się ubiegać o zwrot pieniędzy za niezrealizowaną usługę? Nie interesuje mnie zamrożenie środków w formie vouchera.

Pozdrawiam,
Piotr

Dzień dobry,
Chcemy wyjaśnić Pana sytuację. W celu weryfikacji bardzo prosimy o przysłanie poprzez formularz https://esky.link/ORC49 swoje dane: imię i nazwisko, numer rezerwacji oraz adres email, na który rezerwacja była dokonana. Nasze Contact Center skontaktuje się z Panem tak szybko, jak to będzie możliwe.
Pozdrawiamy,
 Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 31 Maj 2020 18:22 
Awatar użytkownika

Loty: 67
Kilometry: 136 357
niebieski
l3hash napisał(a):

Cześć,

Pozdrawiam,
Piotr

Ja co prawda kupiłam bilety bezpośrednio przez stronę Delty ale napiszę jak to u mnie wyglądało.
Bo otrzymaniu maila o odwołaniu lotu zadzwoniłam na amerykańską infolinię Delty (przez płatnego skypa), 2h czekania ale udało się i konsultantka od razu przeprocesowała zwrot. Po weekendzie pieniądze były na konci. Nie dame mi było z nimi polecieć ale obsługę klienta mają na super poziomie :)
 Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 01 Cze 2020 13:35 

-- 01 Cze 2020 13:33 --

Mixsa"
Ja co prawda kupiłam bilety bezpośrednio przez stronę Delty ale napiszę jak to u mnie wyglądało.
Bo otrzymaniu maila o odwołaniu lotu zadzwoniłam na amerykańską infolinię Delty (przez płatnego skypa), 2h czekania ale udało się i konsultantka od razu przeprocesowała zwrot. Po weekendzie pieniądze były na konci. Nie dame mi było z nimi polecieć ale obsługę klienta mają na super poziomie :)[/quote]

Hmm, @eSky od 6 maja się nie odzywa. Wysłałem formularz zgłoszeniu i nic. Kontaktu telefonicznego na stronie też nie ma.

-- 01 Cze 2020 13:35 --

[quote="eSky napisał(a):
l3hash napisał(a):

Cześć,

Pozdrawiam,
Piotr

Dzień dobry,
Chcemy wyjaśnić Pana sytuację. W celu weryfikacji bardzo prosimy o przysłanie poprzez formularz https://esky.link/ORC49 swoje dane: imię i nazwisko, numer rezerwacji oraz adres email, na który rezerwacja była dokonana. Nasze Contact Center skontaktuje się z Panem tak szybko, jak to będzie możliwe.
Pozdrawiamy,

Zrobiłem to już 6 maja.
 Relacje PM off  

#70 PostWysłany: 05 Cze 2020 14:56 
Awatar użytkownika

złoty
Czy ktoś komunikował się z Deltą za pomocą emaila?
Jeżeli tak, to czy może podrzucić adres korespondencyjny?
 Relacje PM off  

#71 PostWysłany: 05 Cze 2020 15:12 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
platynowy
@Garmond rozpoczecie korespondancji przez email moze zostac zignorowane, na stronach Delty jest formularz kontaktowy.
A jesli pilne to proponuje atakowac telefonicznie.

Szkoda czasu na forum, nie odpowiadam na pw!

Z Kiruny na Socotrę
Goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magic Socotra etc.
 Relacje PM off
Garmond lubi ten post.

#72 PostWysłany: 05 Cze 2020 15:29 
Awatar użytkownika

złoty
Dzięki @cccc, ale nie widzi mi się czekać 2 godziny na połączenie z konsultantem.
Mówisz o formularzu, ale nie widziałem odnośnika do niego.
Jeżeli byś wkleił link do niego będę wdzięczny.
 Relacje PM off  

#73 PostWysłany: 05 Cze 2020 15:39 
Awatar użytkownika

Loty: 651
Kilometry: 1 617 242
niebieski
Możesz skontaktować się z nimi za pomocą tego formularza, w niektórych trudniejszych przypadkach agenci DL sugerują taki sposób: https://www.delta.com/contactus/commentComplaint
Garmond lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.

[ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości