Fly4free.pl

Królewska wycieczka do Edynburga z noclegami w zabytkowym zamku za 1068 PLN (wylot z Poznania)

1068 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Richard Cassidy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na nietuzinkowy wyjazd? Przychodzę z pomocą! Zabierzcie swoją księżniczkę lub księcia w niezapomnianą podróż do Edynburga, gdzie poza zwiedzaniem zabytków i tradycyjnych destylarni, będziecie mieli okazję zatrzymać się w niezwykłym, zabytkowym zamku.

Do Szkocji udacie się w terminie 28 – 30 września. Czeka was bezpośredni lot z Poznania do Edynburga, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Jego rozkładowy czas przewidziano na 2h 20 min.

Wybrałem dla was wyjątkowe zakwaterowanie: 4* hotel Melville Castle to miejsce, w którym nieczęsto pojawia się okazja zatrzymać. Zlokalizowany w zabytkowym, XVIII-wiecznym zamku, otoczony 20-hektarową, zieloną posesją, będzie idealnym miejscem na krótkie „odcięcie się” od świata.

Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel w zamku

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 1068 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 146 PLN/2 osoby

Poznań – Edynburg – Poznań >>

Hotel 1989 PLN/2 osoby/pobyt

Główną gwiazdą i największą atrakcją wyjazdu będą noclegi w zabytkowym zamku. Niesamowity 4* hotel Melville Castle oferuje zakwaterowanie w tradycyjnie urządzonych, stylowych pokojach wyposażonych w duże łóżka, prywatną łazienkę oraz telewizor LCD.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jeden dzień w Edynburgu.
Mike5, 23 lipca 2022, 10:52 | odpowiedz
I dwie noce w zamku 😈
Rafał Waśko, 23 lipca 2022, 15:23 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »