Fly4free.pl

Cypr, Malta i Włochy w jednej podróży z Krakowa za 352 PLN

352 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Secret Travel Guide / usplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na 3 kraje podczas jednej wycieczki? Dwie ciepłe wyspy – Cypr i Malta, a do tego urokliwe Włochy razem! Na miejscu będzie czekać na was słoneczna pogoda i przepiękne widoki. Odwiedźcie zniewalający cypryjski zakątek Akamas, maltańską Błękitną Grotę, a na końcu zobaczcie włoskie miasto Bergamo.

Wasz wyjazd rozpocznie się 29 maja na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Pafos. Na Cyprze zostaniecie do 5 czerwca, po czym udacie się na Maltę. 9 czerwca skierujecie się do włoskiego Bergamo. Powrót do Polski zaplanowano na 11 czerwca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 29 maja – 11 czerwca
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Pafos 29 maja
Pafos – Malta 5 czerwca
Malta – Bergamo 9 czerwca
Bergamo – Kraków 11 czerwca

Hotel od 193 PLN/noc/2 osoby

Na Cyprze polecam wam zatrzymać się w Crystallo Apartments. Jest to wysoko oceniany obiekt, który znajduje się w centrum Pafos, zaledwie parę minut spacerem od plaży. Do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką, otwarty basen i klimatyzowane pokoje.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Malcie rekomenduję wam noclegi w Cosy Home by the Sea. Jest to apartament znajdujący się niedaleko lotniska. Z obiektu w krótkim czasie traficie także na plażę. Posiada darmowe WiFi i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bergamo polecam wam zakwaterowanie w Rial Maison. Apartament znajduje się w centrum miasta. Do waszej dyspozycji będzie dostęp do WiFi i prywatna łazienka.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »