Fly4free.pl

Black Week w PLL LOT: do -15 proc. zniżki na wszystkie połączenia!

PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Creative Family / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Promocyjny tydzień trwa, a my tym razem przychodzimy do was z rabatem na wszystkie połączenia PLL LOT! Od dzisiaj do poniedziałku możecie upolować loty do Europy, Ameryki Północnej, Azji lub na Bliski Wschód ze zniżką do -15 proc. Podróż do Sri Lanki, Stanów Zjednoczonych, a może gdzieś bliżej – na przykład do Czech? Zdecydujcie sami!
Foto:

Na wycieczkę wybierzecie się na pokładzie samolotów PLL LOT z Warszawy oraz portów regionalnych. Rabat do -15 proc. na hasło BLACKWEEK15 obowiązuje na wszystkich kierunkach, m.in. do Pragi, Tel Awiwu, Nowego Jorku i Kolombo. Promocja ważna jest do 29 listopada i obejmuje podróże w terminie od 10 stycznia 2022 do 26 marca 2022.

Termin podróży: styczeń – marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Foto:

Hotel

Planujecie wycieczkę do Pragi? W stolicy Czech postawcie na luksus i wybierzcie 5* hotel Grandior! Dla gości udostępniono m.in. basen, strefę spa, siłownię oraz restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Marzy wam się egzotyczna podróż? W Sri Lance zatrzymajcie się w 5* hotelu Arie Lagoon, który położony jest w stolicy kraju. Dla gości udostępniono komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzacje oraz prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeżeli jako cel swojej podróży obieracie Izrael, to zatrzymajcie się w 4* hotelu Port And Blue Tlv Boutique Suites, który jak sama nazwa wskazuje – położony jest w okolicy portu, w samym sercu miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: SJ Travel Photo and Video / Shutterstock
Foto: Luciano Mortula – LGM / Shutterstock
Foto: DaLiu / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »